Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
« następny »

Kung Fury po polsku (zwiastun)

Za zgodą Laser Unicorns i dzięki inicjatywie internautów powstanie polska wersja językowa "Kung Fury". Cóż lepiej dopełni ten klimat, jak nie legendarny lektor? Czytał Tomasz Knapik.

Na ten genialny pomysł wpadł pasjonat ery VHS, Maciej Trembowiecki, basista zespołu Raggafaya, który jest również autorem tłumaczenia. Szukając pomocy w realizacji skontaktował się z zaprzyjaźnioną agencją produkcyjną Mikrofonika. Od tej pory wspólnie staraliśmy się zrealizować polską wersję językową Kung Fury. Zaczęliśmy oczywiście od kontaktu z Laser Unicorns, właścicielami praw do oryginalnego materiału, którzy słowami "Go Ahead! Knock yourself out!" dali nam zielone światło do działania. Przekonanie Tomasza Knapika na stałe współpracującego z firmą było już tylko formalnością. Pan Tomasz wyraził ogromne zainteresowanie i z przyjemnością zhackował czas i cofnął się w czasie do ery VHS. W międzyczasie okazało się, że projekt ma już fan page ( http://www.facebook.com/kung.fury.czyta.tomasz.knapik ) z 2.000 fanów. Strasznie się ucieszyli, że bierzemy to na warszatat :) Zwiastun dostępny jest na kanale http://www.facebook.com/mikrofonika a
realizacja pełnej wersji jest planowana w przyszłym tygodniu. Mamy nadzieję, że finalny produkt będzie można zobaczyć na kanale Laser Unicorns.

http://mikrofonika.net/
fk89 fk89 (F K) od ED666 OMG · 6 lat temu do Trailery
525 40

Tagi: kung · fury · tomasz · knapik · zwiastun · polsku

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Zobacz najpopularniejsze tagi.