Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
« następny »

Fotoradar - maszynka do kasy

Nagranie z dnia 24.09.2010 r. godz. 9:10. Po ostatnim filmowaniu fotoradaru w dniu 17.09.2010 r. Straż Biznesowo-Miejska w Sulechowie dokonała kilku istotnych zmian w zachowaniu jak i technice polowania na kasę.
Fotoradar został przesunięty o 0,5km w stronę Sulechowa.
Lokalizacja dwie proste pojedyncze dwa domy -- ale jest tablica teren zabudowany???
Ciekawe dlaczego Straż Biznesowo-Miejska nie pilnuje okolic szkół, przedszkoli itp., jedyne wytłumaczenie, że od początku powstanie w tych miejsca nie doszło do zdarzeń drogowych, kierowcy przestrzegają przepisów i łamią prawo nagminnie dopiero po 5km. od Sulechowa.
Fotoradar został ubrany we płaszczyk i czapeczkę koloru zielonego (oczywiste), chyba nie chodzi tu kalendarzową jesień.
Fotoradar wcześniej widoczny z 80m. przy prędkości 30km/h, w nowym miejscu widoczny z 30m. przy prędkości 20km/h -- tu widać znaczną poprawę ukrycia, co przełoży się na dochody, tym bardziej że po ostatniej publikacji w Gazecie Lubuskiej, zainteresowani są ostrożniejsi i się nie opłacało stać.
michalala michalala (F K) od TVBigos · przed dinozaurami do Moto
612 157

Tagi: fotoradar · sulechów · cigacice · straż · miejska · biznes · zielona · góra · test · ale · urwał · urwał · mistrz · spryciarz · spryciarze · polska · teraz · polska · skok · na · kasę · maszynka · do · kasy · hamówa · złodzieje · strażnik · strażniczka · gmina · sulechów

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Zobacz najpopularniejsze tagi.