Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
« następny »

Ojciec molestowanych córek prosi sąd o 5 minut sam na sam z oprawcą

Randall Margraves, ojciec trzech gimnastyczek, które były molestowane seksualnie przez byłego fizjoterapeutę reprezentacji USA Larry'ego Nassara, zapytał sędzię, czy może spędzić pięć minut sam na sam w zamkniętym pokoju z „tym demonem”. Gdy pani sędzia nie wyraziła na to zgody, to mężczyzna sam ruszył na człowieka, który skrzywdził jego córki. Szybko jednak został zatrzymany przez strażników obecnych na sali sądowej. „Dajcie mi minutę z tym draniem! Chce dorwać tego sukin***” – krzyczał żądny zemsty ojciec.
Asystentka prokuratora generalnego od razu skomentowała zachowanie Margravesa, zwracając się do niego: „Nie możesz się tak zachowywać. To pozwala mu mieć nad nami władzę”. – Pani nie musi tego przeżywać – odpowiedział mężczyzna. Po krótkiej przerwie, sędzia powróciła na salę sądową i zwróciła się do obecnych. – Jeżeli mi trudno jest słuchać tego, co mówią jego córki, nie mogę sobie wyobrazić tego, jakie to trudne dla rodzica – powiedziała.

Prokurator, wykorzystując przysługujący mu przywilej, nie postawił żadnych zarzutów Randallowi Margravesowi w związku z jego zachowaniem w sądzie, a nikt nie wniósł sprzeciwu od tej decyzji.Larry Nassar został skazany w lipcu 2018 roku na 175 lat więzienia za molestowanie seksualne gimnastyczek. Wcześniej przyznał się do posiadania tysięcy zdjęć i nagrań wideo zawierających pornografię dziecięcą pochodzącą z lat 2003-2016. Był fizjoterapeutą reprezentacji USA przez blisko 30 lat. Rehabilitację wykorzystywał jako okazję do napastowania młodych, często bardzo młodych, zawodniczek. Kryła go narodowa federacja i Uniwersytet Stanowy w Michigan, na którym również pracował.

Właśnie podpisałam pański wyrok. Skazanie pana było dla mnie zaszczytem – mówiła sędzia Rosemarie Aqumilina, odczytując wyrok w jego sprawie.

Ponad 100 kobiet, w tym złota medalistka olimpijska Simone Biles, domagało się od rządu federalnego miliarda dolarów odszkodowania za to, że Nassar nie został powstrzymany, gdy FBI zdobyło informacje o oskarżeniach przeciwko niemu w 2015 roku. Lekarza aresztowała dopiero rok później policja uniwersytecka uczelni w Michigan.

Stan Michigan, oskarżony o to, że jego władze nie reagowały na informacje o zachowaniu Nassara, zgodził się zapłacić 500 mln dolarów odszkodowania ponad 300 kobietom, które były przez niego napastowane.
Reprezentacja USA w gimnastyce i Komitet Olimpijski i Paraolimpijski USA wypłaciły – na mocy ugody 380 mln odszkodowania.
W 2023 roku Larry Nassar został wielokrotnie dźgnięty nożem w więzieniu federalnym na Florydzie, ale dźgnięty tak, że przeżył i kontynuuje swoje gnicie w więzieniu.
FlashbackFM FlashbackFM (F K) · 13 dni temu do Monster TV
28 688
311 117

Tagi: Larry · Nassar · molestowanie · skazany · long · gimnastyczki · ojciec · sąd · afera · USA · sport

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Zobacz najpopularniejsze tagi.