Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
« następny »

Janusz Kowalski rozbawił dziennikarzy tłumacząc swoje słynne zdjęcie z Tuskiem

Janusz Kowalski, który od lat słynie ze swojej obsesji na punkcie Donalda Tuska, mówi teraz, że trzeba go postawić przed komisją śledczą ds. rosyjskich wpływów. Wtedy dziennikarka przypomniała, że wcześniej Janusz wręczał kwiaty Tuskowi, pytając, co się stało od tego momentu, bo tak go uwielbiał. Chodzi o zdjęcie z 2005 roku, na którym uwieczniono Janusza Kowalskiego z szefem Platformy Obywatelskiej podczas słynnego już wręczania kwiatów. Wtedy Janusz przyznał, że jest na tym zdjęciu, ale stwierdził, że to nie on dawał kwiaty Tuskowi, lecz Tusk jemu wręczał kwiaty.


Przed laty Janusz Kowalski liczył na karierę w PO, ale szybko przekonał się, że w tej partii ceramiczny lizus politycznej kariery nie zrobi, więc Janusz zmienił front i zaczął obsesyjnie atakować Donalda Tuska. A robił to tak zabawnie, że często powstawały z tego memy. Zresztą internet nie zapomina.W marcu 2022 roku nawet sam Tusk przypomniał o tym na Twitterze:


A kilka miesięcy temu posłanka Marta Wcisło przypomniała o tym nawet na antenie TVP Info, gdzie wyliczała Januszowi Kowalskiemu, ile obecnie zarabia, zasiadając w spółkach Skarbu Państwa, na co w PO nigdy nie mógłby liczyć.

https://demotywatory.pl/uploads/202208/1660124058_...


FlashbackFM FlashbackFM (F K) · 14 dni temu do Politycy
124 67

Tagi: Janusz · Kowalski · Donald · Tusk · kwiaty · long · po · pis · dziennikarze

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Zobacz najpopularniejsze tagi.