Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
« następny »

Akcja pod Biełgorodem wyzwoliła falę memów

Walczące po stronie Ukrainy organizacje Rosyjski Korpus Ochotniczy oraz Legion „Wolność Rosji” przekroczyły granicę ukraińsko-rosyjską w rejonie miejscowości Grajworon w obwodzie biełgorodzkim. Informację o przeniesieniu działań na obszar Federacji Rosyjskiej podał gubernator obwodu biełgorodzkiego, który sąsiaduje z Ukrainą.

W poniedziałek oba oddziały, których celem jest obalenie władzy Władimira Putina, szybko zdobywały tereny obwodu biełgorodzkiego w Rosji. Internet zdobyły zaś memy, które wprost śmieją się z Rosji.

#1. Kiedy pojawiły się pierwsze informacje z Biełgorodu#2. Z każdą informacją było coraz lepiej#3. Trzeba przyznać, że szybko poszło#4. Czas zadać sobie ważne pytanie...#5. Odpowiedź przyszła bardzo szybko#6. Czyj to był atak?#7. Rosjanie mieli powody do niepokoju#8. Na nic zdały się wcześniejsze decyzje#10. Prezydent Putin mógł być zadowolony#11. Prezydent Łukaszenka zdawał się być z kolei zaskoczony#12. Rosjanie też mogli się czuć zaskoczeni#13. Nas sytuacja jednak nie powinna dziwić#14. Na koniec pewien klasyk w nowym wydaniu

https://vader.joemonster.org/upload/rpi/oryginal_2...

bober88 bober88 (F K) · 6 dni temu do Amatorskie
262 126

Tagi: Biełgoród · Rosja · atak · Ukraina · wojna · long · wyzwolenie · memy

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Zobacz najpopularniejsze tagi.