Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
« następny »

Aktywista Greenpeace na paralotni rozbija się na stadionie EURO 2020

Następny
Podobne filmy
ZIELONY ATOM pisze: Przed rozpoczęciem meczu Francja-Niemcy na Euro2020, kibice mieli okazję oglądać aktywistę Greenpeace na paralotni, latającego nad stadionem z napisem "KICK OUT OIL". Aktywista zahaczył o linę, na której były umieszczone kamery. W rezultacie aktywista stracił panowanie nad paralotnią. Leciał bardzo nisko nad widzami, po czym twardo wylądował na murawie, na której byli już piłkarze.

Jaka to ironia losu, że do takiego zdarzenia doszło na meczu Francja - Niemcy.

Francja - kraj, który w latach 70. i 80. intensywnie rozwijał energetykę jądrową, praktycznie w całości zrezygnował ze spalania paliw kopalnych w energetyce, zgodnie z żądaniem "KICK OUT OIL". Jednak Greenpeace nienawidzi energetyki jądrowej, mimo że jest ona w stanie zastąpić węgiel i gaz, a w ten sposób skutecznie zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych.

Niemcy - zmuszeni są do budowania kolejnych gazociągów i palenia gazu w miejsce zamykanych elektrowni atomowych. Pomimo wpompowania miliardów euro w OZE, które przez Greenpeace jest promowane jako skuteczny sposób na odejście od paliw kopalnych, w Niemczech rośnie konsumpcja gazu ziemnego i nic nie wskazuje na to, by ten gaz miał być używany "tylko przejściowo".

Przypomnijmy o spółce Greenpeace Energy, która w Niemczech sprzedaje "ekologiczny gaz wiatrowy". Jest to w rzeczywistości gaz ziemny z 1% domieszką wodoru i kilka % biogazu. Gaz wiatrowy za dopłatą może stać się nawet gazem wegańskim! Ciekawe czy aktywista Greenpeace protestuje również przeciwko gazowemu biznesowi Greenpeace Energy?

Dołącz do grupy: https://www.facebook.com/groups/2380452978874221
joemonster joemonster (F K) od Paramotor NC · 4 miesiące temu do Nauka i Technika
104 93

Tagi: paralotnia · ppg · francja · niemcy · wypadek

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Zobacz najpopularniejsze tagi.