Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
« następny »

Jego Wysokość Strach - via ferraty w Niemczech i Czechach

Następny
Podobne filmy
Blisko granicy Polski znajdują się via ferraty. Häntzschelstiege w Górach Połabskich niedaleko miasta Bad Schandau, o stopniu trudności B, znakomita dla początkujących. Rozciągnięta na wielu przystankach, nieoczywista i dająca olbrzymią satysfakcję.
W czeskim Děčínie via ferrata o rozbudowanej sieci dróg, w tym wielu wymagających, ze względu na swój odsłonięty charakter budzi respekt i lekkie drżenie w nogach, dając w zamian skok adrenaliny i znakomity widok na okolicę.
Via ferrata Kavárnička przy miejscowości Srbska Kamienice, nadal w Czechach, to pionowa ściana o stopniach trudności B, C i D, do rozważenia jako deser albo zapoznanie się z własną reakcją na wysokość.

Parafrazując wieszcza "Jeszcze nigdy wspinaczka nie była tak dostępna dla zwykłych turystów", odrobina kontrolowanej adrenaliny w otoczeniu uroczych okoliczności przyrody to doskonała rozrywka.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie. Panotigoc (F K) od SurvivalKettle · 2 miesiące temu do Extrema
74 16

Tagi: survival · viaferraty · góry · wspinaczka

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Zobacz najpopularniejsze tagi.