Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
FAQ > Monster TV


 1. Dlaczego mój filmik nie trafił do poczekalni, mimo dużej ilości okejek w Kolejce Moderatorskiej (KM)?
  Liczba "okejek" w KM jest ważnym, ale nie wyłącznym kryterium dodawania filmików do Poczekalni ponieważ: - filmik mający sporo "okejek", ma tyle samo lub więcej "Nie nadaje się", - filmik był już wcześniej w serwisie (uwaga: dotyczy to zarówno strony głównej, Poczekalni, jak i Kolejki Moderatorskiej), - tematyka lub przekaz jest niezgodny ze standardami serwisu JoeMonster.org
 2. Jak długo mam czekać na dodanie mojego filmiku do poczekalni?
  To, że jakiś filmik jest w kolejce kilka/kilkanaście dni może oznaczać zarówno, że zostanie dodany do poczekalni jak i, że zostanie wkrótce usunięty. Staż kolejkowy nie ma wpływu na szanse wejścia do Poczekalni. Najczęściej jednak filmiki "leżakują" jeden lub dwa dni.
 3. Wrzuciłem filmik jako pierwszy, dlaczego wybraliście inny?
  O kolejności decyduje tylko i wyłącznie numer (ID) filmu i ten brany jest pod uwagę, przy czym moderator ma prawo wykorzystać tytuł/link/opis/miniaturkę/tagi filmiku wrzuconego później, jeśli uzna go za lepszy niż ten nadesłany jako pierwszy.
 4. Dostałem powiadomienie, że filmik był już wcześniej w serwisie, ale go nie znalazłem.
  Sytuacja ta może zdarzyć się, kiedy filmik faktycznie był już w naszym serwisie, ale z różnych względów został usunięty (np. brak zgody właściciela na publikację). Wtedy powtórna próba dodania go do MonsterTV zakończy się fiaskiem.
 5. Dostałem powiadomienie, że w MonsterTV nie publikujecie reklam, które lecą aktualnie w TV, ale przecież pełno jest telewizyjnych reklam w serwisie.
  Zgadza się, ale są to głównie reklamy zagraniczne bądź takie, które były u nas puszczane już jakiś czas temu. Nie chcemy promować produktów aktualnie reklamowanych w Polsce (chociaż zdarzają się wyjątki).
 6. Czy to prawda, że moderator zawsze zmienia opis?
  Nie. Wielokrotnie spotkaliśmy się z sytuacją, w której ktoś wpisywał"I tak mój opis zmieni moderator". Jeśli wrzucający odpowiednio opiszeswoje znalezisko, to istnieje duża szansa, że moderator ten opiszaakceptuje w całości bądź wprowadzi tylko drobne zmiany. To samodotyczy tytułu i tagów.
 7. Znalazłem fajny filmik czy dostanie się na główną?
  Jeśli spodoba się użytkownikom i moderatorowi to tak. Pamiętaj jednak,że ilość okejek jest ważną wskazówką dla moderatora, a nie jedynymwyznacznikiem dostania się do poczekalni/głównej (patrz pkt 1.).Staraj się jak najlepiej zatytułować znalezisko - "strzał do lekarza zsraki headshot itp. warto" (pisownia oryginalna) to NIE jest dobry tytuł!
 8. Filmik ma mało okejek/został dodany 5 minut temu, a pojawił się w poczekalni.
  Najpewniej moderator uznał go za wartościowy. Taka sytuacja ma miejscealbo gdy filmik ma szanse stać się "hitem" albo posiada jakieśwartościową, ciekawą lub niecodzienną treść (np. kategoria "JoeMonster poleca film ambitniejszy").
 9. Mój filmik jest lepszy i ma okejki a ciągle jest w KM, a słabsze filmiki trafiły do Poczekalni.
  To jest subiektywna ocena a nie argument. Zanim tak postawisz sprawęwróć na początek i przeczytaj pkt 1. jeszcze raz.
 10. Gdzie mam zgłaszać reklamacje lub/i uwagi dotyczące filmików?
  W przypadku pytań i reklamacji NALEŻY pisać do Moderatora podając linkfilmu, którego sprawa dotyczy (w przypadku reklamacji również link doswojego w KM), a NIE NALEŻY uzewnętrzniać emocji w komentarzach podfilmem.
 11. Ile osób musi kliknąć "Nie nadaje się", żeby filmik został usunięty?
  Nie ma reguły, ale jeśli filmik ma więcej NNS niż OK, tonajprawdopodobniej zostanie skasowany. Jednocześnie filmik, któryposiada kilkadziesiąt NNS, nie wejdzie na główną nawet przy 150okejkach (ale wciąż pozostanie w Poczekalni).
 12. Ten filmik już był, a klikanie w "Było już na JM" nic nie daje.
  Jeśli posiadasz link do filmiku, który jest duplikatem, po prostuwklej go w komentarzu, a potem kliknij w "Było". Moderator zauważy iskasuje błędnie dodany filmik.[ Wróć na stronę główną FAQ ]