Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
FAQ > Nowe, stare konta i przedłużanie ważności


 1. Co to znaczy, że mam stare konto ważne bez nowości?
  Oznacza to, że masz pełen nieograniczony dostęp do: - Monster TV - Monster Galerii - nie wyświetlają ci się banery reklamowe - możesz pisać na forum i kometnować galerię, artykuły oraz filmy - twoje konto ważne jest do końca świata Nie masz za to dostępu do: - dodawania sobie filmów, artów i obrazków ulubionych Także jak już wkrótce udostępnimy blogi oraz upload filmów oraz obrazków to także nie będziesz miał do tego dostępu.
 2. Jak mogę zacząć korzystać z nowości i czym to grozi? :-)
  Aby skorzystać z nowości przedłuż swoje konto, wszystkie informacje zawarte są na stronie: http://www.joemonster.org/user.php?op=extend
 3. Jak zdobyć dożywotnie konto za free?
  Otóż to prawda, że jest taki sposób. Zawsze wyróżniamy wszystkich, którzy dzielą się z nami oraz innymi czytelnikami JM rzeczami fajnymi, ciekawymi, które umieszczamy na stronie głównej. Tak, tak... jeden twój artykuł na stronie głównej oznacza, że otrzymasz dozywotni darmowy dostęp do całego JM. Jeśli masz coś ekstra, to nie czekaj tylko pisz do nas i ślij je. Setki tysięcy czytelników JM czekają!
 4. Czy stracę jeśli przedłużam konto przed upływem czasu ważności (np. tydzień przed)?
  Nie stracisz tego tygodnia. Nasz system jest sprytny i przedłuży ci ważność odpowiednio. Np. jeśli ważność twojego konta kończy się za tydzień, to jeśli przedłużysz je dzisiaj o 12 miesięcy, to konto będzie ważne przez 12 miesięcy plus tydzień, licząc od dzisiaj. Czyli: przedłużanie ważności konta przed upływem tego czasu ma sens.
 5. Czy stracę jeśli przedłużę konto PO upłynięciu czasu ważności (np. tydzień po)
  Jeśli twoje konto jest nieaktywne od 2 dni, miesiąca czy trzech, to jeśli przedłużysz je dzisiaj o 12 miesięcy, to będzie ono ważne jeszcze przez 12 miesięcy od dzisiaj.
 6. Co się stanie kiedy skończy się ważność konta? Wygaśnie? Zniknie?
  Spokojnie - twoje nieaktywne konto nadal istnieje i istnieć będzie!

  Po pierwsze, możesz nadal zalogować się do swojego konta.

  Po drugie, przedłużanie jest łatwe i możesz to zrobić swobodnie właśnie ze swojego konta, za pomocą opcji przedłużania
 7. Przedłużanie ważności
  Jak przedłużyć konto? To proste, wejdź na stronę przedłużania konta i tam już wszystko jest wyjaśnione.[ Wróć na stronę główną FAQ ]