Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
FAQ > Ogólnie o serwisie


 1. Czy szukając dobrego humoru dobrze zrobiłem wchodząc na stronę www.JoeMonster.org
  Bardzo dobrze. JoeMonster.org to serwis zawierający w sobie potężną dawkę humoru. Tylko tu codziennie znajdziesz nowe, satyryczne artykuły, zabawne obrazki w ogromnej Monster Galerii oraz pełno dowcipów, tych starszych i tych nowszych, na forum kawałki mięsne. Naszym głównym celem jest ośmieszenie życia, sytuacji i wielu gaf popełnianych przez różne osoby życia publicznego.

  To wszystko nie byłoby możliwe gdyby nie ludzie, którzy tworzą ten serwis. Aktualny skład redakcji znajdziesz zawsze pod adresem:
  http://www.joemonster.org/sections.php?op=viewarticle&artid=15
 2. Czy mogę dorzucić na stronę jakiś swój kawałek ?
  Oczywiście, wystarczy tylko kliknąć na link Dorzuć Newsa znajdującym się w menu na stronie głównej. Następnie kawałek ocenia żiri złożone z członków redakcji i decyduje, czy i kiedy może on zostać opublikowany. Zawsze możesz wrzucić kawałek na stronę forum z kawałkami i tam znajdzie się do razu.
 3. Nie mogę skomentować artykułu na głównej. Nie mogę nic wrzucić na forum. Dlaczego ?
  Aby dodawać komentarze do artykułów na głównej lub pisać na forum należy najpierw się zarejestrować.
 4. Gdzie mogę obejrzeć dane użytkowników ?
  Na stronie głównej jest wyszukiwarka powalająca szukać także wśród użytkowników. Znajduje się ona również pod adresem: http://www.joemonster.org/search.php Wpisujesz nicka, stawiasz kropeczkę przy "Przeczesz: użytkowników" i włala.
 5. Gdzie mogę sprawdzić, kto jest obecnie zalogowany ?
 6. Pod jakim adresem znajduje się strona "Joe Monster TOP 15"?
 7. W jaki sposób mogę podzielić się swoim linkiem z resztą bojowników ?
  Linki wrzucamy w dziale "Szybki link" używając magicznej funkcji Dodaj link
 8. Mam fajny obrazek. Jak go Wam przesłać ?
  Jeśli masz jakieś fajne fotki czy obrazki możesz je nam podesłać na adres upload(at)joemonster.org - będziemy wdzięczni.
  Oczekujemy jednak, abyś spełnił kilka warunków.
  Po pierwsze sprawdź, czy aby nie ma ich w Monster Galerii.
  Po drugie upewnij się że pliki mają łącznie mniej niż 5 MB (ograniczenie naszej skrzynki).
  Po trzecie (i najważniejsze) dołącz do zdjęć taki tekst:

  "Oświadczam, że jestem właścicielem i autorem fotek, które wysyłam. Wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie ich przez serwis Joe Monster w dowolnej postaci. Nazywam się [.........]imię i nazwisko, adres - "

  Twoje dane są przeznaczone tylko do wiadomości redakcji, możesz dodatkowo podać swój internetowy nick - wtedy obrazek podpiszemy nickiem.

  Jeżeli masz jakieś uwagi, nastąpiły zmiany lub uważasz że coś w FAQ'u powinno się jeszcze znaleźć, wal śmiało do Strzelca, który wysłucha Ciebie, a w przypływie dobrych chęci może nawet i spełni Twoje prośby.
 9. Joe Monster jest coraz gorszy. Kiedyś mi się podobał, teraz już nie. Zróbcie coś.
  Jest to normalne zjawisko - kiedyś jak widziałem w kiosku okładkę Playboya to nie mogłem zasnąć przez pół nocy, teraz mogę go nawet przeczytać i nie ślinić papieru z którego jest zrobiony. Co więcej, nawet nie mam ochoty go czytać, mimo że zdaję sobie sprawę, że to magazyn pełen treści cennych i wartościowych dla niektórych osób... ale nie piszę w związku z tym listów do Marcina Mellera (red. nacz.) z tekstami "Chłopie, kiedyś mi się Playboy podobał, a teraz już nie, zróbcie coś z tym, bo się wkurzam na was"

  Playboy zostanie Playboyem, a Joe - Joe Monsterem, mimo, że paru osobom przestanie się podobać.

  W każym razie - jest takie świetne zdanie, które popełnił prawdopodobnie George Bernard Shaw

  "Człowiek rozsądny dostosowuje się do rzeczywistości,
  człowiek nierozsądny dopasowuje rzeczywistość do siebie,
  co oznacza, że wszelki rozwój ludzkości zależy od jednostek
  nierozsądnych"


  Piękne słowa, ale jak chcesz zmienić Joe Monstera to rozpocznij nową serię na forum Kawały Mięsne czy Palma Pictures, jeśli będzie dobra - ludzie do Ciebie dołączą i pójdą za Tobą - wtedy zmienisz JM.

  W przeciwnym razie nie zawracaj nam dupy. Dzięki! :-)
 10. Wrzuciliście artykuł, który ja wam podesłałem, a podpisaliście zupełnie inaczej!
  TŁO PYTANIA: Nadsyłający nie jest autorem pracy, przesłał link do strony ze zdjęciami
  MOŻLIWE DRUGIE TŁO PYTANIA: Nadsyłający nie jest autrem i przesłał maila z 20 zdjęciami... i nic więcej

  Wiesz... w tej chwili mamy w poczekalni przygotowane kilkadziesiąt artykułów. Ten mieliśmy gotowy i cały przetłumaczony już wcześniej To po pierwsze.

  A po drugie... nie licz, że trafisz jako nadsyłający na stronę główną idąc na łatwiznę. Wrzuciłeś same zdjęcia ze strony, którą i tak śledzimy na bieżąco, a dlaczego pominąłeś tekst? Lenistwa nie promujemy ;> A ten artykuł bez opisów byłby bez sensu...

  Na przyszłość...
  1. Musisz przysłać jako pierwszy.
  2. Musi to być przyzwoicie przygotowane, czyli jak np. w tym wypadku wysyłasz nam same zdjęcia, a "gubisz" tekst do przetłumaczenia to i tak nigdy to nie trafi na stronę główną jako "nadesłane przez twoj_nick"

  Chcesz nam pomóc w redagowani JM? Świetnie! To oznacza, że rozumiesz na czym polega JM, ale jak coś robimy, to róbmy to możliwie jak najlepiej...[ Wróć na stronę główną FAQ ]