Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Od 14 maja 2005, ostatnio 25 października 2010 16:00
Pokrótce o mnie;)

Hmm, co by tu napisać?:> Sem jaki sem, ludzie mówią różnie, heh, ale najwięcej się dowiesz jak poznasz mnie osobiście. Ogólnie to sem krejzolem, jak to znajomki określają:P Moje imię Bartek - w słowniku znaczeń imion: "Pustak jakich mało, ale laski na niego lecą. Cholernie boi się robactwa". Coś tu mi chyba nie pasuje... robaki? ja je lubię heh. Mieszkam w Śmiglu. Jest on stolicą gminy o tej samej nazwie. Leży w Wielkopolsce tak mniej więcej w połowie drogi między Nietążkowem a Nową Wsią. W Śmiglu istnieje stadion (czyt. Łemblej koło strażnicy), gdzie bilety na mecz trzeba zamawiać dużo naprzód... Można tam kupić wszystko: od pudełka zapałek, przez legitymację papieską, radziecki czołg, po średniej wielkości głowicę jądrową. Jest chętnie zajmowany przez mieszkańców państw, których nazwa kończy się na "-stan". Panuje tam wysoki poziom edukacji i można zaopatrzyć się w dokument stwierdzający ukończenie dowolnego poziomu kształcenia. W ostatnich latach w Śmiglu zawitała nędza. Spowodowane zostało to wybudowaniem obwodnicy. Teraz mniej turystów nas odwiedza. Wzrosła też przestępczość zorganizowana. Kilka dni temu pod Biedronką ukradziono mi powietrze z roweru. Musiałem jechać do wulkanizatora;-( Śmigielscy rolnicy uprawiają tylko i wyłącznie paszę dla świń, którą eksportują na Ukrainę.

Moje osiągnięcia:
* 5 godzin spędzonych na zakupach w paryskim salonie odzieżowym z dwiema koleżankami... łooo, było ciężko ale sem z siebie dumny;)
* Zajęcie I miejsca na Festiwalu filmowym (czyt. szkolny konkurs filmowy). Szok w trampkach, siara w uj i jazda na całego, heh ;p stare dobre licealne czasy...


Wiek
31
Status uczelniany
student
Stan
wolny
Miasto
Śmigiel
Zainteresowania ekstremalne
Bikeee
Status konta
Superbojownik
GG
1331424

Moje posty na forum Kawały Mięsne, Hyde Park i Palma Pictures

Moje miejsce na świecie

DATY

Imieniny
00 Wybierz miesiąc
Urodziny
28 marca

Aktywność bojownicza

Wystawionych okejek
26
Profil oglądany
794 x

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Nadesłane filmy
więcej »
SZAFFA pliki

Jeszcze niczego nie mam w swojej Szaffie