Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Od 2 listopada 2017
Mam na imię Bartek. Jak podaję najlepsza encyklopedia w internecie Wikipedia, że jest to imię męskie pochodzenia aramejskiego. Pochodzi od słów: Bar Tholomai, co oznacza syn oracza lub syn Tolmy

Mieszkam obok domu po Niemcach, w którym kiedyś mieszkałem, obok wielkiego pola uprawnego, gdzie raz do roku zbieram kartofle. Jest z nich hajs a czasami nie ma.

Bardzo nie przepadam za piciem. Pije okazjonalnie, od jednej okazji do drugiej, czasem dwa razy dziennie.

Czasem wyjdę gdzieś z jakaś dziewczyną na miasto, co zawsze kończy się niedobrze. To znaczy dla mnie dobrze, a dla niej niekoniecznie. Kiedyś jakaś laska do mnie zadzwoniła z płaczem i powiedziała, że jest w ciąży i że za 8 miesięcy się urodzi, po usłyszeniu tej wiadomości natychmiast westchnąłem : "To nie jest moje! Tylko Twojego byłego" po czym odłożyłem telefon spokojnie obok łóżka i przespałem się z jej byłą koleżanką. Tak wiem. Drań ze mnie, ale taki już jestem.

Nie wiem do jakiej strony się przypisuje, ale dużo bardziej mi do prawej. Nie jestem nacjonalistą czy narodowcem. Kocham Polskę i jestem patriotą. Nie lubię fanatyków, radykałów, ekstremistów dlatego nie popieram 90% Islamu.

Oglądałem 3 debaty telewizyjne z Donaldem Trump i byłem świadkiem jego wielu spotkań z wyborcami. Tak! Jestem jego fanem! ale nie popieram wielu rzeczy, na przykład czasami w jakim języku się wypowiada lub jak dziecinnie reaguje, co mu się często zdarza. Jestem spokojny, miły, tolerancyjny, pomimo tego zawsze ciągnęło mnie do takich skrajnych polityków, którzy wyznaczają niestandardowe standardy robienia polityki.

Nie lubię Hillary Clinton.

Nienawidzę lewactwa! Nienawidzę też liberalnych mediów, ale je oglądam od czasu do czasu np CNN, bo nie można być wiecznie kłamanym przez jedną stację TVP

Moje ulubione seriale to:
1. Breaking Bad
2. Dedektyw. 1 sezon
3. House of Cards
4. Sposób na Morderstwo
5. Suit
Grałem, kiedyś w grę plemiona, z licznymi sukcesami.

Nie wszystko co tutaj napisałem, jest całkowitą prawdą, ale jest w niej ziarenko prawdy. Jesteś bojownikiem, więc na pewno się domyślisz!
Status uczelniany
luzak
Stan
wolny
Miasto
Wrocław
Status konta
Aktywne (wkrótce koniec) - Zrób prezent - przedłuż ważność konta temu bojownikowi.

Moje posty na forum Kawały Mięsne, Hyde Park i Palma Pictures

Aktywność bojownicza

Wystawionych okejek
1
Profil oglądany
195 x

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Nadesłane filmy
SZAFFA pliki

Jeszcze niczego nie mam w swojej Szaffie