< > wszystkie blogi

zdrowiek's blog o zdrowiu

suplementy - opinie i recenzje

Serwisy randkowe dla dorosłych

15 lipca 2020
Ostatnio natrafiłem na jeden portal, który dość nachalnie się reklamuje i zacząłem zastanawiać się, czy kobiety faktycznie szukają na portalach randkowych sexu. Odwiedziłem kilka takich portali i mam swoje przemyślenia, o których postanowiłem dziś napisać.

Sex ogłoszenia prywatnie! Czy to jest możliwe?

Erotyka to temat, który od wielu lat wyszukiwany jest w sieci najczęściej. Szukamy filmów, zdjęć ale także za pomocą portali randkowych próbujemy upolować kochankę. W ostatnim czasie zacząłem się zastanawiać czy sex portale oferujące anonse erotyczne kobiet faktycznie są "realne". Czy ogłoszenia kobiet, które można tam znaleźć są autentyczne a może to typowy biznes, który ma od nas wyciągnąć kupę kasy?


Do napisania tego tekstu skłoniła mnie reklama portalu, który nachalnie przesyłał mi mailing. Wrzuciłem więc w popularną wyszukiwarkę sex prywatnie bydgoszcz bo właśnie w Bydgoszczy mieszkam i moim oczom ukazało się kilka portali, które publikują anonse kobiet z całego kraju!

Dotarło do mnie, że kobiety też mogą szukać sexu, przecież nie tylko faceci go lubią. Z drugiej strony po co młoda, piękna kobieta ma zakładać konto na takim portalu, skoro sama bez większego problemu może znaleźć kochanka i to nie jednego. Na każdą noc innego - żaden problem. Na pierwszy rzut oka człowiek zauważa, że takie portale to głównie bazy prywatnych ogłoszeń kobiet i teoretycznie nie byłoby w tym nic dziwnego...

No właśnie teoretycznie - jak widzę stronę, na której ogłaszają się same laski, które szukają partnera na super sex to zaczynam się zastanawiać czy nie jest to jakaś totalna ściema!

Darmowy sex - czy aby na pewno?

Przeglądam więc kolejne profile i rejestruje się w coraz to nowych portalach oferujących prywatne ogłoszenia kobiet z mojego miasta czyli Bydgoszczy. W końcu natrafiam na coraz ciekawsze perełki! Zaczynam zagłębiać się w regulaminy i część z nich oficjalnie przyznaje, że publikuje fikcyjne ogłoszenia kobiet! Nie chodzi wyłącznie o Bydgoszcz ale cały kraj!

Niektóre z takich storn są do tego stopnia perfidne, że zaraz po rejestracji otrzymujemy kilkanaście zapytań od kobiet ale... skąd w nich taka namiętność skoro nie udało mi się jeszcze uzupełnić nawet profilu!

Na szczęście nie wszyscy kłamią

Na całe szczęście w tej mojej podróży po sex portalach okazało się, że nie wszystkie oszukują ludzi, część z nich to ogromne bazy osób, które faktycznie poszukują kochanka czy kochanki.

Wydaje się więc, że jeśli jesteś zdesperowanym facetem i chciałbyś poznać fajną kobietę, która nie koniecznie szuka partnera na całe życie to w sieci nie jesteś skazany na porażkę. Są miejsca, w których można poznać ciekawe, czasami bardzo ładne kobiety, które nie zawsze(choć bardzo często) szukają sponsora!

Czy warto umawiać się na sex w sieci?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, pewnie znajdzie się spora grupa osób, która nie popiera takiego rozwiązania. Sex to dla nich miłość, przyjaźń... ale trzeba popatrzeć też na osoby, które tego nie potrzebują. Nie każdy szuka partnera na całe życie.

Jeśli dwie osoby, które potrzebują głównie seksu spotkają się na takim portalu to jak dla mnie nie ma w tym nic złego. Każdy jest przecież kowalem swojego losu i może robić wszystko!
 


Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi