< > wszystkie blogi

zdrowiek's blog o zdrowiu

suplementy - opinie i recenzje

Wypadanie włosów u mężczyzn

1 kwietnia 2020
Łysienie to spory problem dla wielu mężczyzn na całym świecie, dotyka coraz młodszych osób i sprawia, że komfort ich życia drastycznie spada. Co zrobić by pozbyć się łysienia? Czy nowoczesne leki, do których należy Profolan są w stanie pomóc z zakolami na głowie?


Łysienie androgenowe - czy da się z nim wygrać?

Wiele jest powodów łysienia ale zdecydowanie najtrudniejszym w leczeniu jest łysienie androgenowe, które spowodowane jest przez czynniki genetyczne. Niezwykle trudno jest pokonać ten typ łysienia dlatego właśnie wiele osób na całym świecie wybiera ogolenie głowy. Taka fryzura ma maskować objawy w postaci stale wypadających włosów!

Problem pojawia się gdy taki typ łysienia wystąpi u kobiet. Absolutnie żadna z pań nie chciałaby przecież chodzić z łysą głową! Co więc zrobić? Przeszczepić włosy? Stosować suplementy takie jak Profolan a może wybrać alternatywne metody walki z łysieniem?

Profolan - idealny suplement czy totalna ściema?

Gdy pierwszy raz zapoznawałem się z opiniami na temat Profolanu to byłem w ogromnym szoku. Niezbyt często zdarza się, że jakiś preparat(i nie chodzi tu tylko o te na wypadanie włosów) miał tak dobre opinie na forach czy blogach. Wszyscy pisali, że jest to super sprawa na łysienie a na efekty nie trzeba czekać całymi miesiącami jak w przypadku konkurencyjnych środków.

Jako, że od zawsze miałem problem z łysieniem postanowiłem sprawdzić na własnej skórze jak działa Profolan i dzisiaj przedstawiam moją prywatną recenzję i mocno subiektywną opinię na temat tego środka.

Na samym początku zaznaczam, że nie mam pojęcia jak Profolan poradzi sobie z Twoim łysienie, wiem natomiast, że dla mnie okazał się strzałem w przysłowiową dziesiątkę ale o tym zaraz!

Moja opinia o Profolanie

Suplement kupiłem mniej więcej pół roku temu i w pierwszej chwili zakładałem, że 3-miesięczna kuracja pozwoli mi ocenić jego przydatność. Okazało się, że już po 2 miesiącach dokładnie wiedziałem czy tabletki Profolan działają tak, jak zapewnia producent na swojej stronie internetowej.

Początki nie były wcale łatwe bo spodziewałem się natychmiastowego efektu. Po kilku dniach dotarło do mnie, że to jest suplement a nie przeszczep włosów i na efekty trzeba poczekać. Okazało się, że wcale nie było to tak długo bo już po 3 tygodniach zauważyłem, że włosy przestają wypadać. To był dobry sygnał ale ciągle czekałem na młode włoski, które zaczną pojawiać się na mojej głowie!


Po 2 miesiącach stosowanie tabletek Profolan pojawiły się male włosy. Z początku nie było ich wiele ale kolejne tygodnie przyniosły sporą odmianę! Moje włosy zaczęły rosnąć jak szalone. Łyse do tej pory place zapełniały się coraz bardziej ciemnymi włosami. Cieszyło mnie to strasznie dlatego przedłużyłem stosowanie Profolanu o 3 miesiące. Docelowo miało wyjść 6 miesięcy kuracji i tak też się stało!

Profolan okazał się dla mnie lekiem:
  1. całkowicie bezpiecznym
  2. niezwykle skutecznym
  3. wygodnym w stosowaniu
  4. wydajnym

Pół roku później - czy jestem zadowolony z efektów Profolanu?

Piszące tego posta pół roku później muszę stwierdzić, że te tabletki zmieniły moje życie. Nie ukrywam, że łysa głowa była moim największym kompleksem - nie potrafiłem ogolić głowy i powiedzieć, że tak ma być.
Ciągle szukałem swojego sposobu na pozbycie się łysienia androgenowego i okazało się, że udało mi się to zrobić z Profolanem.

Nie chcę tu zachęcać do jego zakupu bo nic z tego nie ma. Nie mam zielonego pojęcia, czy w Twoim przypadku sprawdzi się tak jak u mnie, wiem jednak, że ja nie zamieniłbym go na żaden lek na łysienie.

Wcześniej używałem różnych środków z minoksidylem i efekty były bardzo kiepskie. Profolan sprawił, że moja głowa wygląda całkiem inaczej. W końcu udało mi się pokonać łysienie i wrócić do normalności!

Jeśli nie chcesz kupować Profolanu bo uważasz, że jest zbyt drogi albo nie wierzysz, że może Ci pomóc to polecam spróbować naturalnych metod leczenia łysienia, poniżej dość ciekawy materiał:
Sam nie stosowałem tych wszystkich ziół ale wiem, że przecież Profolan też oparty jest na naturalnych składnikach, więc coś w tym musi być. Być może one stosowane w odpowiednich dawkach też są skuteczne.
 

Autor
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi