<< >> wszystkie blogi

surfergirl's surferlog

Potwornie surferski blog

Surf camp z imprezową Sashą

2023-10-30 14:36:00 · Skomentuj
Zawsze marzyłam o wyjeździe na surf camp. Kiedy w końcu nadszedł ten moment, postanowiłam zabrać ze sobą moją najlepszą przyjaciółkę, Sashę. Sasha była typem imprezowiczki - jej ideałem "aktywnego wypoczynku" była siesta z drinkiem w ręku. Wiedziałam, że będzie wyzwanie, ale myślałam: "Co może pójść nie tak?"

Lekcja Surfowania z Miguelem: Od Lewej Fali do Reef Break

2023-09-15 10:18:27 · Skomentuj
Wciąż będąc na falowej fali swojej surferskiej przygody w Praia da Amoreira, kolejnego dnia spotkałam postać, która na zawsze zmieniła mój sposób postrzegania surfowania. Jego imię to Miguel – surferski guru z brodą pełną soli morskiej i uśmiechem, który mógłby rozświetlić najmroczniejszą portugalską noc.


Moja niezapomniana lekcja surfowania w Portugalii

2023-08-15 10:13:26 · Skomentuj
Nigdy nie zapomnę tamtego dnia na plaży Praia da Amoreira w zachodniej części Portugalii. Zachwyciły mnie piaszczyste wydmy i krystalicznie czysta woda oceanu. Jak każda początkująca surferka, myślałam, że jestem gotowa, by stawić czoła falom. Ale cóż, okazało się, że zapomniałam o kilku istotnych detalach...

Moja pierwsza fala!

2023-08-01 15:21:00 · Skomentuj
Hej, jestem Maja, surferka z sercem, która na deskę wskoczyła dopiero w wieku 18 lat. Moje początki? Dziki rollercoaster, ale zdecydowanie warty jazdy.

To było podczas mojego pierwszego wyjazdu do Australii. Pierwszy raz stanęłam na desce w tamtejszym surferskim paradisie - Gold Coast. Myślałam, że będzie to bułka z masłem. Och, jak bardzo się myliłam. Na początku było sporo wipeoutów, a każdy set przewracał mnie jak listek na wietrze. Ale czułam, że to jest TO, co chcę robić.

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi