< > wszystkie blogi

studiourodycleo's absurdlog

Potwornie absurdalny blog

Dla piękna i jędrności ciała

23 kwiecień 2018 ·
Ciało ludzkie ma to do siebie, że się starzeje oraz ulega różnorakim deformacjom. Przychodzi w życiu taki okres, że niewiele już można zrobić albo raczej, że my dziś tego, czy innego nie wiemy. Tymczasem medycyna we współdziałaniu z nauką, wymyśla i wprowadza w życie coraz to nowsze zabiegi na ciało, a kobiety, które do niedawna uważały się skazane na starość, odzyskują dzięki nim wigor i na nowo chęci do życia.
Nie tylko kobiety, ale nie oszukujmy się - to one na przestrzeni dziejów zawsze przodowały w dbaniu o zdrowie i wygląd. Tak dzieje się i obecnie, gdyż to one zazwyczaj w domach rodzinnych zaganiają dzieci do jedzenia warzyw i podsuwają zdrowe diety ich mężom. W zamian za to natura nie odwdzięczyła im się niestety tym samym. Nawet jeżeli biologicznie wcześniej się nie starzeją, to społeczeństwo, swymi spojrzeniami mówi co innego. Mężczyznom wybacza się blizny, łysinę i brzuszek, kobietom już nie. A jakby tego było mało, atakują je żylaki i cellulit i w końcu nauka i w tym przyszła naszej płci pięknej z pomocą.
Wyjątkowe funkcje endermologii 3D Icoone można byłoby streścić jednym słowem — jędrność — i odzwierciedliłoby ono pracę lekarzy, naukowców i kosmetyków, pracujących nad takim urządzeniem od wielu lat. By wreszcie to opatentować.

Jak działa endermologia 3D Icoone?


Trzy ruchome głowice tego mechanicznego masażysty, w przeciwieństwie do masaży naturalnych, wykonywanych przez człowieka, nie potrafią opuścić nawet milimetra masowanej części ciała. Oparte na doskonałej technice podciśnieniowej nie naciągają skóry, ale masując, doprowadzają ją do jędrności. Polega to na dogłębnym oddziaływaniu na tankę łączną, pobudzaniu układu limfatycznego i uregulowaniu gospodarki wodnej organizmu, a przez to na likwidacji cellulitu- zmory kobiet od zarania dziejów.
Codzienne masowanie pomarańczowej skórki po takich zabiegach nie będzie już potrzebne. Skończą się nieustanne i kosztowne zakupy specjalnych kremów i wymyślnych, równie drogich szczotek. Bez względu na wiek, będzie można wyjść na plażę i zrobić to bez modnego ostatnio ręcznika, udającego na biodrach i udach kolorową spódnicę. Będzie można wymodelować i ujędrnić ciało, by było kuszące, jak za młodych lat.
Niewątpliwie już tylko ten fakt, stawia wynalazek na piedestale i czyni epokowym, ale endermologia 3D Icoone ma jeszcze inne zastosowania. Oprócz modelowania usuwa także z ciała ślady blizn. Redukuje, a nawet niweluje całkowicie poporodowe rozstępy oraz napina zwiotczałą skórę.
Technologia jest zdrowa i co bardzo istotne, przeznaczona dla każdego rodzaju skóry, a więc dla każdej z pań.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi