< > wszystkie blogi

studiourodycleo's absurdlog

Potwornie absurdalny blog

Świetny prezent dla kobiety

23 kwiecień 2018 ·
W dzisiejszych czasach wygląd jest jedną z najlepszych i najważniejszych wizytówek każdej osoby. Nie bez powodu staramy się wyglądać jak najlepiej w każdej sytuacji. Oczywiście bardziej na wygląd patrzą kobiety, dlatego też ciągle widzimy je pomalowane oraz w niebanalnych ciuchach i butach.

Endermologia 3D Icoone


Podobnie jest, jeśli chodzi o prezent dla kobiety. Zawsze musi on być drogi oraz piękny, jak na przykład biżuteria. Jednak wcale nie musi to tak wyglądać za każdym razem. Warto pomyśleć o czymś, co nie jest drogie, ale mimo wszystko bardzo przydatne i pomocne w wielu sytuacjach. Endermologia 3D Icoone to jeden z tych prezentów, który spodoba się kobietom w każdym wieku, ponieważ masaż ten może być stosowany u osób z każdym rodzajem skóry. Typy podciśnienia stosowane podczas zabiegu Iccone to przede wszystkim mikrostymulacja, dzięki której każdy milimetr skóry jest poddawany ciśnieniu, przez co każde miejsce na skórze jest masowane.

Dodatkowo warto wspomnieć, że masaż nie działa na skórę drażniąco, co ma miejsce w wielu przypadkach podobnych zabiegów. Zabiegi na ciało to bardzo fajny pomysł na prezent, mimo wszystko według mnie najlepszy będzie Icoone, ponieważ może być wykonywany na każdym odcinku ciała od twarzy, aż po stopy. Warto również pomyśleć o zabiegu, jeśli mamy problemy z cellulitem lub nadwagą, ponieważ on także pomaga na takie mankamenty. Oczywiście taki masaż to nie jedyny pomysł na świetny prezent dla kobiety, ale wydaje się być jednym z najlepszych. Dlatego polecam go każdemu.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi