< > wszystkie blogi

studiokosmetyki's absurdlog

Potwornie kosmetyczny blog

Uroczystość, a henna brwi i rzęs.

8 stycznia 2017
Czy henna nałożona na brwi i rzęsy zmieni przebieg uroczystości. Nie nie zmieni. Ona zmieni nasz wygląd tak, że na tej uroczystości będziemy widoczni.
henna Kielce
Każda kobieta dba o swój wygląd choćby w minimalnym stopniu. Jak sama nazwa wskazuje, płeć piękna musi być piękna i chce się podobać. Dużą wagę przywiązujemy do stanu naszej skóry, szczególnie twarzy , szyi oraz dekoltu. Bardzo ważnym elementem ostatnich czasów staje się również smukła sylwetka oraz zdrowe i jędrne ciało. Niezależnie od wieku każda kobieta chce być piękna i zauważana. Zdarza się jednak, że całkiem często zapominamy o brwiach. Niektóre panie, szczególnie te w średnim wieku nie przywiązują uwagi do ich wyglądu i noszą nad powieką „krzaczaste zarośla”. Z obawy przed zabiegiem regulacji, czy też przed zbyt intensywnym ufarbowaniem brwi henną rezygnują z wizyty w gabinecie kosmetycznym omijając go szerokim łukiem. I to jest błąd. Grube, krzaczaste, zaniedbane brwi dodają lat oraz sprawiają, że twarz wygląda na niebyt zadbaną. Krótko mówiąc: zaniedbane brwi skutecznie potrafią pozbawić twarz tego, co w nas piękne. Jeżeli decydujemy się na hennę brwi oraz regulacje warto to zrobić w gabinecie kosmetycznym. Szczególnie ten pierwszy raz regulacji jest bardzo ważny aby nadać brwiom odpowiedni kształt. Modne stały się wyraźne łuki. Cieniutki niteczki, których tak obawia się wiele kobiet dawno odeszły do lamusa. Bardzo ważnym aspektem jest również dobranie odpowiedniego koloru. Prawidłowo dobrany kolor brwi powinien być o ton ciemniejszy od koloru włosów. Warto więc znaleźć dobra kosmetyczkę, która zabieg henny i regulacji przeprowadzi w sposób profesjonalny i odwiedzać ten gabinet w miarę potrzeb.
Osobom z woj. świętokrzyskiego, a w szczególności z Kielc, polecam zapoznać się z podanym linkiem henna w Kielcach

 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Autor
O blogu
  • Cellulit, odchudzanie, jędrna skóra, młody wygląd, brak zmarszczek - to tematy, które poruszamy na naszym blogu. Zapraszamy do czytania i komentowania.
  • Informuj mnie o nowościach na blogu
  • RSS blogu studiokosmetyki
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi