Skup samochodów na Śląsku

Sprzedaj swoje auto do złomowania

Pytanie: czy jest możliwy skup samochodów na części?

15 grudnia 2022

Wiele razy przewija się kwestia dostępności usług skupu aut na części. Dotyczy to zwłaszcza samochodów powypadkowych, często po szkodach całkowitych. W takim przypadku można oczywiście sprzedać auto do rozbiórki na części! Mało tego - często jest to opłacalna forma sprzedaży pojazdu.

Sprawdź skup aut lub wybierz złomowanie

Oferta skupu samochodowego jest co prawda podobna do usług złomowania pojazdów, jednak w niektórych przypadkach różni się w detalach. Przede wszystkim jeśli chodzi o propozycję skupu to różni się ona sposobem wyceny pojazdów. Na auto złomie otrzymamy jasny cennik uwzględniający stawkę za kg złomowanego auta, zaś w ofercie skupu zostaną uwzględnione także dodatkowe czynniki. Między innymi wartość i rodzaj części, które można zdemontować z pojazdu. Skup aut powypadkowych może okazać się nieco bardziej atrakcyjny niż kasacja, zwłaszcza dla właścicieli pojazdów stosunkowo nowych o sporej wartości rynkowej.

Rodzaje pojazdów możliwe do odkupienia

Na prawdę dobre firmy mogą zaproponować odkupienie samochodów wszystkich marek i modeli! W doskonałych przedsiębiorstwach możemy również liczyć na skup nie tylko pojazdów osobowych, ale i dostawczych i ciężarowych. Pozbędziemy się swojego samochodu niezależnie od stanu technicznego i jego stopnia uszkodzenia.
Odsprzedaż używanego auta na części może być świetną opcją, z której warto skorzystać. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, że oprócz konkurencyjnej ceny, otrzymujemy możliwość przetransportowania wraku za pomocą lawety. Taka usługa, gdyby chcieć zamówić ją w firmie zewnętrznej - mogłaby kosztować nawet kilkaset złotych!

Gotówka za odkupienie uszkodzonego auta

Korzystne warunki cenowe i bezpieczeństwo transakcji to cechy profesjonalnego skupu aut na części. Jeśli zdecydujemy się na taki skup, możemy otrzymać gotówkę za sprzedaż uszkodzonego samochodu w bardzo szybkim tempie. Nawet po kilkudziesięciu minutach od przyjazdu lawety.
Wpierw firmowy kierowca przyjeżdża w umówione miejsce, następnie przeprowadza szybkie oględziny pojazdu i podpisuje z Tobą umowę. A zaraz po tym jest gotowy wypłacić Ci umówioną wcześniej kwotę za pomocą gotówki. Bez zbędnego oczekiwania oraz zwłoki.
By móc skorzystać z takiej opcji wystarczy się skontaktować ze skupem za pomocą infolinii czynnej 24 godziny na dobę.

Źródło: https://www.skupaut-slask.com.pl/czy-skup-aut-na-czesci-to-dobre-rozwiazanie/
 

Autor
O blogu
  • Informacje od firmy zajmującej się skupowaniem pojazdów na terenie Województwa Śląskiego. Znajdziesz tutaj wskazówki i porady dotyczące tego jak szybko i skutecznie można sprzedać samochód korzystając z oferty naszej legalnie działającej firmy. Podpowiadamy jak załatwić różne kwestie formalne sprzedaży, na co warto zwrócić uwagę przy pozbywaniu się auta przez skup oraz jakich cen można się spodziewać.
  • Informuj mnie o nowościach na blogu
  • RSS blogu skupautslask
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi