<< >> wszystkie blogi

Podróżnego Koleją Perypetie (P.K.P.)

Podróż pociągiem żartem jest ....

Żarcik

2011-05-16 21:05:06 · Skomentuj
Rozmawia dwie psiapsiuły z pracy: - Jak miałam naście lat spotkałam cygankę. - I co ?? I co?? - I powróżyła mi z ręki. - Tak Tak - Powiedziała, że życie spędzę w podróży. - I co? - Nie dopowiedziała, że będę pracować na kolei....

Konduktor też człowiek

2011-05-12 22:16:48 · Skomentuj
W pociągach bilety sprawdzają osoby do tej czynności upoważnione o czym można sobie przeczytać na identyfikatorze danej osoby. Do grupy szczęśliwców upoważnionych do kontrolowania biletów zalicza się kontrolerów z poza firmy przewozowej oraz pracowników obsługi pociągów w osobach konduktorów oraz kierownika pociągu.

Bileciki do kontroli prosze :)

2011-05-02 11:27:00 · Skomentuj
Nie lada sztuką jest kupno biletu na właściwy pociąg.

Jak to się zaczęło...

2011-05-02 10:41:28 · Skomentuj
Tarnów to moje rodzinne miasto. Tu się urodziłem, wychowałem i nadal mieszkam. Jak długo jeszcze? Tego nikt nie wie. Istotnym szczegółem jest fakt, że od kilku lat pracuję w Krakowie więc codziennie, no prawie codziennie :) bo w weekendy nie pracuję :) dojeżdżam do pracy pociągiem. Trasa z Tarnowa do Krakowa to 78 km liczona po długości torów kolejowych. Zwykle jej przejechanie zajmuje od godziny z małym ogonkiem, przez klasyczne "półtory" godziny do max jakie mi się zdarzyło  dwóch i pół godziny. Czas podróży razy ilość podróży daje bardzo dużo okazji do zgromadzenia wielu niezapomnianych wrażeń z podróży pociągiem.
Autor
O blogu
  • Są różnego rodzaju dowcipy: o blondynkach o policjantach a o kolejarzach nie ma bo to wszystko prawda :)
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Statsy bloga
  • Postów: 4
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 3102

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi