< > wszystkie blogi

przemus222's absurdlog

Potwornie absurdalny blog

Oferta telefonów na abonament dla firm - porównanie operatorów

26 sierpnia 2020
Telefon w firmie to zdecydowanie podstawowa opcja jej funkcjonowania. By firma mogła na co dzień dobrze prosperować, nie wystarczą jedynie odpowiednio dobrani pracownicy i dobry produkt czy usługa, ale także możliwość kontaktowania się telefoniczne czy mailowo z klientami lub kontrahentami, a warto to robić w ramach ciekawej opcji abonamentowej, dzięki której nie martwimy się o telefon ani o Internet w miejscu pracy.

Abonament a przedłużenie umowy w firmie

Jak czytamy na http://centrumhelp.pl/ jeśli nasza firma posiada umowę na abonament, to przed czasem jej wygaśnięcia można ją bez problemu przedłużyć. Oczywiście w opcji, jeśli byliśmy z tejże umowy zadowoleni. Przedłużyć umowę możemy na tych samych zasadach, na jakich obowiązywała ona dotychczas, możemy też rozmawiać z operatorem i czekać na jeszcze ciekawsze propozycje z jego strony. Operatorzy starają się wychodzić na przeciw klientom, tym bardziej, że konkurencja wśród nich jest dość duża, a każdy kusi czymś ekstra. Jeden z operatorów zachęca więc firmy, do zamówienia nowych telefonów/ smartfonów, które to można odebrać już na 8 miesięcy przed końcem dotychczasowej umowy. Plusem przedłużania umowy jest to, iż przy przedłużeniu nie trzeba już płacić za aktywację, co jest zawsze obowiązkowe przy podpisywaniu umowy na abonament. Operatorzy dbają o to, by przedłużenie umowy z nimi było jak najbardziej wygodne, dlatego można to zrobić w firmie lub w domu, a kurier w ciągu 1-3 dni dostarczy nam do podpisania nową umowę.

Gdzie warto wziąć telefon na abonament dla firm?

Telefon w firmie to główne narzędzie pracy, nie ma więc mowy, by zawiódł. Dlatego też warto podpisać umowę abonamentową i nie martwić się ani telefonem, ani Internetem. Co ważne, oferty abonamentowe dla firm są zazwyczaj i tańsze, i korzystniejsze niż te dla klienta indywidualnego.
Wybierając operatora komórkowego dla firmy, bierzemy pod uwagę głównie 3 kwestie: nielimitowane rozmowy na komórki i telefony stacjonarne, nielimitowany Internet i najniższą cenę.
Jeśli zależy nam na abonamencie dla firm oraz na wzięcie w ramach nowej umowy telefonu, zdecydowanym liderem jest T- Mobile. To właśnie u tego operatora dostaniemy nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe i stacjonarne oraz dobry sprzęt- może to być np. Huawei P20 Lite.
Jeśli zależy nam na nielimitowanym Internecie dla firmy, liderem w tej kwestii jest zdecydowanie Play. Za umowę w formule Smatrfon Unlimited Pro zapłacimy miesięcznie niecałe 80 złotych, a w tej kwocie znajdziemy nielimitowane rozmowy, smsy, Internet. Ta właśnie formuła jest obecnie najczęściej wybierana przez firmy, a dla Playa jest to sztampowa propozycja dla przedsiębiorców. Formułę tę możemy mieć także za nieco ponad 50 złotych, lecz bez wersji Pro- z 7 GB Internetu, reszta bez limitów.
Jeśli chcemy w naszej firmie abonament, ale zależy nam na najniższej cenie, trzeba się nastawić, iż nie dostaniemy dużo w jego ramach. Możemy wybrać np. ofertę Plusa o nazwie Ja + Firma i płacić miesięcznie za sam abonament niecałe 12 złotych, ale nie mamy za to żadnych darmowych minut, smsów ani Internetu. Inną z opcji z najmniejszym abonamentem jest oferta Orange BIZ Podstawowy, w którym za około 25 złotych dostaniemy 250 darmowych minut oraz 300 Mb Internetu.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi