< > wszystkie blogi

Blog pozycjonowanie - reklama internetowa

Potwornie absurdalny blog o pozycjonowaniu

Opieka nad stroną internetową / blogiem

19 listopada 2019
Prawie każda firma posiada swoją stronę internetową, wiele osób prowadzi swoje blogi, chociaż już trochę minął boom blogowania, bo spory ruch przejęły portale społecznościowe, ale nie dziś o tym.

Prawie każda firma posiada swoją stronę internetową, wiele osób prowadzi swoje blogi, chociaż już trochę minął boom blogowania, bo spory ruch przejęły portale społecznościowe, ale nie dziś o tym.

Jeżeli masz stronę internetową, to statystycznie prawdopodobnie jest ona oparta o system CMS Wordpress. Ma on swoje wady, jednak dla znaczącej większości firm / osób - ten system będzie najlepszym rozwiązaniem.

Z racji jego powszechności zdarzają się na niego ataki, personalne na konkretną stronę / blog również - ale nie ukrywając są to naprawdę rzadkie przypadki. Najczęściej włamywaczem jest bot, który masowo szuka słabo zabezpieczone strony i stara się włamać a następnie wykorzystać stronę na swoje potrzeby. Tu opisałem jakie włamywacze mają powody włamania: https://www.s90.pl/administracja-strony/#co-moze-sie-stac-gdy-pozostawisz-strone-bez-opieki warto zobaczyć jakie zagrożenia niesie brak dbania o stronę. Jeżeli nie znamy się na aktualizacji / zabezpieczeniu - jesteśmy bezbronni? Nie! Możemy pomóc...

Opieka i administracja strony internetowej

Tym się zajmujemy zawodowo w firmie, poza wiodącym pozycjonowaniem i tworzeniem stron. Warto czasem zadbać o stronę zanim dojdzie do ataku, bo oszczędzi nam to i nerwów... i czasem dużo większych wydatków. Więcej o tym jak działam, jakie mogą być skutki gdy pozostawimy WordPress bez opieki na mojej stronie:
https://www.s90.pl/administracja-strony/ zapraszam do odwiedzenia... i skorzystania z usług :)
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi