<< >> wszystkie blogi

patronusmed

ciekawostki medyczne

Domowa tlenoterapia

2018-04-19 13:16:00 · Skomentuj
W obecnych czasach wszystkie gałęzie medycyny rozwijają się w zaskakująco szybkim tempie. Ma to bezpośredni wpływ na standard opieki pacjenta, który każdego roku staje się coraz to lepszy. Olbrzymim ułatwieniem są też innowacje, wprowadzane na rynku sprzętu medycznego. Zakup sprzętu medycznego to wciąż nie lada wydatek. Jednakże sprzęt medyczny staje się coraz lepszy nie tylko pod względem technicznym, ale także pod względem praktycznym. Często bowiem istnieje teraz możliwość, aby w warunkach domowych korzystać z urządzeń, które niegdyś dostępne były tylko w szpitalach.

Przenośny koncentrator tlenu - medycyna praktyczna dla pacjentów

2018-03-21 15:20:23 · Skomentuj
Osoby, które mają problemy z oddychaniem, potrzebują czasami niestety ciągłych dostaw tlenu do organizmu. Do tego rodzaju schorzeń stosowana jest butla z tlenem. Na rynku jednak w ostatnim czasie pojawił się koncentrator tlenu, jest to bezpieczniejsza wersja poprzednika, ponieważ butle ze sprężonym tlenem podnosiły ryzyko wybuchu w razie wycieku. Przenośny koncentrator tlenu może mieć również zastosowanie jako stałe źródło tlenu do procesów przemysłowych.

Koncentrator tlenowy do domu

2018-03-05 13:11:00 · Skomentuj
Ludzki organizm jest niesamowitą maszyną, w której wszystkie części znają swoją funkcję i wiedzą jak współpracować z całą resztą. Jednakże jak z każdą inną maszyną na tym świecie, niekiedy dochodzi do awarii. W medycynie takimi awariami są choroby, które mogą niekiedy wpłynąć na funkcjonowanie całego organizmu i doprowadzić do niebezpiecznych zmian.
Tak też może być podczas chorób, które negatywnie wpływają na funkcję płuc lub serca, tym samym zaburzając funkcjonowanie całego układu oddechowego. Powoduje to, że osoba choroba nie pobiera wystarczająco tlenu. W takich warunkach we krwi chorego podnosi się stężenie dwutlenku węgla, a to w połączeniu z niedoborem tlenu, może mieć bardzo zły wpływ na cały organizm.
Autor
O blogu
  • aparat tlenowy, koncentrator tlenowy, koncentrator tlenu, koncentrator tlenu wypożyczalnia, przenośne koncentratory tlenu, przenośny,aparat tlenowy, pulsoksymetr wypożyczalnia, serwis koncentratorów tlenu, sprzęt medyczny wynajem, sprzęt medyczny wypożyczalnia, wynajem sprzętu medycznego, wypożyczalnia aparatów tlenowych, wypożyczalnia sprzętu medycznego
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Linki
Statsy bloga
  • Postów: 3
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 1252

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi