< > wszystkie blogi

kochamzabawki's absurdlog

Potwornie absurdalny blog

Jakie wybrać lalki na prezent dla dziewczynki ?

21 października 2018

Lalka powinna być duża, miękka i bezpieczna dla Twojego malucha.

Popularne lalki dla dzieci to przede wszystkim Barbie. Wiele takich lalek przypomina modelki wprost z wybiegów. Lalki Barbie nie są zbyt realistyczne. Dziewczynki jednak je lubią. Jednak lalki dla dziewczynek to przede wszystkim lalki z bajek jak lalka Elsa z Krainy Lodu Frozen czy Masza i Niedźwiedź, Violetta, Bobasy czy jeszcze inne.Niemowlakom kupujemy tradycyjnie kolorowe grzechotki oraz pluszaki. Z czasem jednak zawartość w szafce z zabawkami znacznie się zwiększa. Dla dziewczynek często wybieramy lalki. W tradycyjnych i internetowych sklepach z artykułami dziecięcymi dostępny jest tak rozmaity wybór, że decyzja jest dość trudna. Na co więc zwrócić uwagę kupując pierwszą lalkę dla naszej pociechy?

Lalka powinna być duża, miękka i bezpieczna dla Twojego malucha.

Popularne lalki dla dzieci to przede wszystkim Barbie. Wiele takich lalek przypomina modelki wprost z wybiegów. Lalki Barbie nie są zbyt realistyczne. Dziewczynki jednak je lubią. Jednak lalki dla dziewczynek to przede wszystkim lalki z bajek jak lalka Elsa z Krainy Lodu Frozen czy Masza i Niedźwiedź, Violetta, Bobasy czy jeszcze inne.


Zarazem producenci dla tych lubianych lalek stworzyli też szeroki wachlarz akcesoriów. Barbie ma swój dom oraz szafę pełną ubrań. Istnieją również modele, którym można farbować włosy. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że takie lalki dla dzieci przeznaczone są raczej dla co najmniej kilkuletnich dziewczynek. Dwulatka raczej nie będzie bawić się taką lalką. Lalki zainspirowane postaciami z tej bajki to dobry prezent dla sześciolatek. Małej dziewczynce warto dobrać nieco inną lalkę.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi