<< >> wszystkie blogi

Najlepszy Ranking

O wielu rzeczach

Suszarko lokówka

2019-12-26 17:32:14 · Skomentuj
Gdy Twojej kobiecie zachciało się jakiegoś sprzętu, a Ty w życiu o czymś takim nie słyszałeś. Też tak czasem macie? Moja w ten sposób mnie zaskakuje dość często, dobrze że jest na szczęście wujek google, który wszystko dobrze tłumaczy, lepiej niż Twa ukochana osoba :D Szkoda że mi tego nie powiedziała przed świętami, to chociaż miałbym problem wyboru odpowiedniego prezentu po prostu z głowy. A tak się tylko nachodziłem, napytałem, namyślałem..... Szukam dobrej i sprawdzonej suszarko lokówki. Ktoś coś podpowie :)? Dziewczyny ;) może jakiś fryzjer się tu znajdzie i też się coś wypowie :) Podsyłam link http://dobrerankingi.pl/zdrowie-i-uroda/suszarko-lokowki-ranking/ Liczę na waszą nieocenioną pomoc :)

Dobry oczyszczacz powietrza

2019-12-22 20:11:31 · Skomentuj
Mieszkam w dużym mieście, które bardzo lubię za klimat, historię i pozytywną energię którą ma. Jest to Łódź, jedni to miasto nienawidzą a drudzy wręcz można powiedzieć że kochają :) Ja na swoje szczęście uwielbiam to miasto, chociaż nie mieszkam tu od urodzenia a dopiero od przyjazdu na studia. Może to właśnie dlatego lubię to miasto za przeżycia, za wspomnienia i za przygody które jeszcze przede mną :) Trochę w pracy i w życiu codziennym denerwuję mnie zanieczyszczone powietrze, i w takich momentach tęskno za rodzinnym domem na wsi. Ale to jeden z niewielu minusów mieszkania w Łodzi. Wiem, że są miasta których mieszkańcy mają o wiele gorzej. Kraków dla wielu w pierwszej kolejności kojarzy się ze smogiem, a nie jak to powinno być chociażby ze smokiem ;)

Nie wiem jak Wam ale mi znacznie ułatwia życie oczyszczacz powietrza. Długo zastanawiałem się nad doborem odpowiedniego sprzętu, szukałem aż trafiłem na ten ranking http://dobrerankingi.pl/dom-i-ogrod/oczyszczacze-powietrza-ranking/ Wybrałem drugi model z tego zestawienia i po pół roku z satysfakcją mogę polecić go innym osobom szukającym odpowiedniego modelu dla siebie. Nie wątpliwie jest to urządzenie przydatne, nawet mogę się pochwalić że namówiłem swojego szefa aby takie urządzenie było w naszym biurze :) Oczywiście jest to wydajniejszy oczyszczacz powietrza od tych domowych, no ale też cena jest znacznie pewnie większa :) Na pewno inwestycja się opłaciła bo wydajność pracy też jest znacznie większa.

Łódź moje miasto
Autor
O blogu
  • O wszystkich produktach dla nas wszystkich :)
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Statsy bloga
  • Postów: 2
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 1953

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi