<< >> wszystkie blogi

absurdlog Jacka

Potwornie absurdalny blog :D

Jakie są objawy chlamydii? Przebadajcie się, Monstery!

2018-04-11 11:16:27 · Skomentuj
Osoby młode narażone są często na wiele chorób, związanych przede wszystkim z odbywaniem stosunków płciowych bez zabezpieczenia. Nie zawsze jednak mamy pewność, że osoba, która zapewnia o tym, że jest zdrowa jest faktycznie wolna od groźnych chorób. Jednym z groźniejszych schorzeń, które często nie daje jednoznacznych objawów jest chlamydia, zwana chlamydiozą, która rozprzestrzenia się w trakcie stosunku płciowego. Mimo, że choroba ta z początku nie daje charakterystycznych i widocznych objawów nieleczona może prowadzić do niepłodności czy wielu poważnych chorób narządów rodnych.

Czy trening sportów walki w domu może być skuteczny?

2017-10-30 10:27:00 · Skomentuj
W ostatnich latach, głównie za sprawą organizacji KSW w Polsce pojawiała się moda na trening sportów walki. Praktycznie w każdym mieście otwierają się nowe kluby MMA a same gale są w stanie zapełnić nawet stadion narodowy, co jeszcze do niedawana było zarezerwowane jedynie dla sportów drużynowych.

Czy polacy doceniają rękodzieło?

2017-10-02 09:34:00 · Skomentuj
Rękodzieła stają się coraz modniejsze, już nie tylko za granicą, ale i w Polsce. Czy Polacy potrafią docenić rękodzieło? Różnie z tym bywa, ale nie oznacza to, że mamy z tego zrezygnować. Co mówią krytycy rękodzieł?

Czy trądzik różowaty można wyleczyć na zawsze?

2017-05-24 10:04:00 · 1 komentarz
Jest wiele różnych odmian trądziku. Gdy słyszymy to hasło, myślimy o problemie, z którym borykają się rzesze nastolatków, i wyobrażamy sobie różne wypryski. Jednak jest o wiele gorsza odmiana trądziku, która dotyka osoby starsze. Można go nazwać trądzikiem dla dorosłych.
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Statsy bloga
  • Postów: 4
  • Komentarzy: 1
  • Odsłon: 5954

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi