< > wszystkie blogi

Wyjątkowy domek na działce

18 czerwca 2019

W innym domku, który odwiedziliśmy, gospodarz zapewnił wiele rozrywek dla dzieci. Nigdy nie mieliśmy tak spokojnego grilla, gotowania i pogawędek przy lampce wina, podczas gdy dzieci bawiły się piłką nożną. Coś, co małe i niedrogie może naprawdę zmienić. W tym samym domku były też zapasowe kalosze dla dzieci, sieci rybackie, wiadra i łopaty, a nawet brodzik. Właściwie nie musieliśmy wychodzić z domku, gdybyśmy tego nie chcieli, a dzieci to pamiętają, ponieważ były mile widziane.
Spersonalizowane powitanie

Ze wszystkimi rezerwacjami domków letniskowych właściciel będzie wiedział z wyprzedzeniem, kto przyjdzie. Jeśli więc dwoje dorosłych i dwoje dzieci poniżej piątego roku życia, a powitalny kosz pełen jajek, ciastek i wina zawsze będzie doceniony, to jest świetna okazja, aby uczynić go bardziej osobistym. Dodaj spersonalizowaną notatkę i coś w rodzaju kolorowanki i ołówków dla dzieci, aby powitanie było prawdziwe i wyjątkowe.
Dodatki pasujące do Twoich odbiorców

Ile świąt Wielkiej Brytanii obejmuje co najmniej jeden poranek lub wieczór relaksujący przed ogniem z książką? Zawsze zabieram ze sobą kilka, ale jeden z moich ulubionych domków letniskowych sprawił, że moje własne książki stały się blade, podobnie jak wybór tam dostępny.

Wspaniałe było to, że wydawało się, że książki zostały tam umieszczone ze mną, a nie przypadkowa kolekcja pozostawiona przez poprzednich gości.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi