< > wszystkie blogi

Domek ogrodowy na Twojej działce

20 maja 2019
Jak zbudować szopę: OK, więc ta strona jest poświęcona temu, aby w ogólny sposób pokazać ci, co musisz zrobić krok po kroku, aby zbudować szopę. Wszystkie szopy MUSZĄ mieć silną bazę, jeśli chcesz przeczytać nasz przewodnik, jak zbudować bazę szopową, to byłby dobry punkt wyjścia przed przeczytaniem tego przewodnika. Przez lata ta strona była dostępna na żywo, kilku naszych czytelników wysłało do nas e-maile i zapytało, czy możemy podać bardziej szczegółowe instrukcje krok po kroku, które pomogłyby im zbudować bardziej wyrafinowaną szopę. W odpowiedzi połączyliśmy siły z profesjonalnym stolarzem i budującym Ryanem Hendersonem. Plany, których używa Ryan, to te, które wielu „profesjonalnych” stolarzy używa obecnie przy budowie szop na zamówienie.
Ryan opracował naprawdę niesamowity zasób krok po kroku o nazwie MyShedPlans, w którym dostępne są setki różnych wzorów, z łatwą instrukcją krok po kroku. Występując w wielu amerykańskich kanałach telewizyjnych ze względu na swoje umiejętności budowania, naprawdę czujemy się szczęśliwi, wskazując Ci jego kierunek.

Poniżej znajduje się tylko kilka przykładów niektórych projektów, które Ryan ma w ofercie.


Jak zbudować projekt szopy Dwa Jak zbudować projekt szopy Dwa Jak zbudować projekt szopy Pięć

Poniższy przewodnik, choć nie tak głęboki, jak te, o których mówimy powyżej, powinien być jednak w porządku, jeśli patrzysz na budowanie czegoś, co jest dość proste i proste. Jeśli uważasz, że chciałbyś mieć bardziej szczegółowy przewodnik krok po kroku, nie możemy wystarczająco polecić MyShedPlans. OK, więc dalej do przewodnika WhatShed krok po kroku, jak zbudować szopę.
Jak zbudować szopę - przewodnik krok po kroku


Jak zbudować szopę: Krok pierwszy, Pierwsze kroki

Chociaż faktyczne wybudowanie szopy ogrodowej zajmie więcej czasu niż budowa fundamentu, jest to bez wątpienia znacznie przyjemniejsza część procesu budowlanego. Oglądanie, jak twoja własna szopa podnosi się z ziemi, daje dreszczyk emocji, rywalizując tylko z całym gotowym produktem.

Aby wszystko było proste, ten przewodnik zakłada, że budowana szopa będzie miała fundament z betonowej płyty. Chociaż istnieją inne rodzaje fundamentów - w tym zatopione słupki i płozy drewniane - mamy już prowadnicę fundamentową z betonowej płyty.

Jeśli chcesz zwiększyć moc swojego domku ogrodowego, naprawdę dobrym źródłem jest strona Pomoc i porady dotyczące oświetlenia ogrodowego na stronie lightingforgardens.com

Teraz, dla osób całkowicie niezainteresowanych żmudnym wysiłkiem budowania szopy od podstaw - nigdy się nie bójcie! - dostępnych jest kilka gotowych opcji zestawu. Zestawy te zazwyczaj zawierają instrukcje krok po kroku i wszystkie niezbędne materiały budowlane wstępnie przycięte i oznakowane. Oczywiście, te zestawy zabiorą trochę radości z tego, ale mogą być świetną oszczędnością czasu dla tych, którzy nie są przyzwyczajeni do pracy z rękami.

Mimo to trudno jest znaleźć wszystko, co najlepsze w widokach, zapachach, dźwiękach i wspomnieniach, które pochodzą z kompilacji od podstaw.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi