< > wszystkie blogi

Doskonały materac dla ludzi z chorobami pleców

21 sierpnia 2018

Stosownie dobrany materac jest niezwykle kluczowy dla zdrowia człowieka, a w szczególności dla zdrowia pleców i znakomitego samopoczucia na co dzień. Noc to czas, w którym kręgosłup ma szansę się zregenerować, niemniej jednak będzie potrafił to zrobić tylko i wyłącznie wtedy, kiedy materac będzie dostatecznie dopasowany do oczekiwań konkretnej osoby. W przypadku ludzi chorych i szukających właściwego podparcia dla swojego kręgosłupa doskonałym rozwiązaniem może okazać się materac Air 3d marki Casada, który udostępniany jest w ofercie sprzedażowej marki Clavam.

Czemu ten właśnie produkt?
Materac został zaprojektowany w pełni fachowy sposób, właśnie dlatego jest on doskonałym rozwiązaniem dla wszelkich tych osób, które miewają problemy z kręgosłupem właśnie. Sprawdza się on zarazem do użytku specjalistycznego - może być używany w ośrodkach fizjoterapii, sanatoriach i punktach leczniczych, jak i do typowego zastosowania w domu. Wszędzie tam gdzie niezbędne jest zagwarantowanie materaca, który odciąży kręgosłup i pozwoli na prawdziwy relaks podczas spania. Materac jest utworzony z nowoczesnych surowców, które gwarantują stuprocentową oddychalność. Osoba, która leży na materacu nawet kilkanaście godzin w ciągu dnia lub w nocy nie musi przejmować się tym, że jej skóra będzie się pocić. Materac umożliwia prawidłową wentylację, a co więcej został pokryty specjalistycznymi włóknami, które działają przeciwbakteryjnie oraz przeciwgrzybiczo.

Dla jakich osób poleca się ten wariant materaca?
Zalecany jest on pacjentom, którzy chorują na zróżnicowane choroby związane z kręgosłupem. W szczególności materac udostępniany przez markę Clavam, perfekcyjnie sprawdzi się dla osób obciążonych zwyrodnieniami kręgosłupa. Zapewni on zdrowy, spokojny sen, który będzie również profilaktyczny dla całego ciała. Materac to dodatkowo idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy ze względu na długie przebywanie w pozycji leżącej narażeni są na powstawanie odleżyn. Zaleca się go wdrożyć również u osób, u których odleżyny już się pojawiły.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi