< > wszystkie blogi

Moja Bloga

Coś co lubię i odwiedzam oraz polecam

Kolorowanko

18 listopada 2022
Nie jest tajemnicą, że małe dzieci mają mnóstwo energii. Kolorowanie może być świetnym ujściem dla Twojego dziecka, aby skupić swoją energię i wykorzystać swoją kreatywność. Ale nie zawsze możesz zabrać ze sobą kolorowanki i różne przybory do rysowania.Na szczęście istnieją aplikacje do kolorowania, które można pobrać na smartfon lub tablet! Następnie, jeśli robisz zakupy lub utkniesz w korku, możesz oddać smartfon lub tablet dziecka za pomocą załadowanej aplikacji do kolorowania. Będą bawić się wykonywanym zadaniem i pozwolą Ci skupić się na tym, co musisz zrobić.
Kolorowanki gry zapewnia sześć unikalnych sposobów dla dziecka do koloru. Na ekranie głównym możesz wybrać preferowaną metodę kolorowania, w tym zabawną farbę, Wypełnienie kolorem, Rysunek, pióro świecące, farbę liczbową i grafikę wodną.Zarówno zabawne kategorie malowania, jak i wypełniania kolorami zapewniają dziecku obraz do pokolorowania i mogą wybierać między unikalnymi przyborami do rysowania i kolorami, aby stworzyć swoją sztukę. Alternatywnie, kategorie rysowania i świecących piór zaczynają się od pustej karty, pozwalając dziecku stworzyć wszystko z wyobraźni.Farba liczbowa to świetne narzędzie do użycia, jeśli Twoje dziecko uczy się ich liczb i kolorów. Zobaczą podstawowy obraz z liczbami na każdej dużej sekcji, a następnie odpowiedni znacznik po prawej stronie z liczbą. Ta kategoria jest jak zestawy do malowania według numerów dla dorosłych.Wreszcie, Sztuka wodna to zgrabna kategoria dla młodszych dzieci, które nie potrafią jeszcze do końca zrozumieć procesu kolorowania. Na ekranie znajduje się obraz, a wszystko, co musisz zrobić, to narysować palec nad wyświetlaczem, aby odsłonić obraz akwareli.

Podobnie jak w powyższej aplikacji Bimi Boo, ta aplikacja do kolorowania oferuje również kategorię zwierząt za darmo, z łącznie 19 obrazami do pokolorowania. Jednak, aby odblokować dowolną inną kategorię w tej aplikacji z Riafy Technologies, jest to jednorazowa opłata w wysokości 34,99 USD.Każdy obraz ma zalecaną paletę kolorów i procent ukończenia, aby wiedzieć, ile pozostało do pokolorowania, zanim zdjęcie będzie oficjalnie gotowe do przejścia do galerii sztuki. Każde zdjęcie wykorzystuje technikę wypełniania kolorem, w której stukasz preferowany kolor, a następnie sekcję obrazu, którą chcesz wypełnić.

Ja jednak polecam polską stronę PokolorujTo.pl
 


Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi