< > wszystkie blogi

Moja Bloga

Coś co lubię i odwiedzam oraz polecam

Ranking odkurzaczy bezprzewodowych pionowych

5 października 2022

Ranking odkurzaczy bezprzewodowych pionowych

Kompletny ranking odkurzaczy bez[przewodowych zobaczysz TUTAJ <<<<<

Jeśli chodzi o czyszczenie, Bezprzewodowy Odkurzacz może ułatwić Ci życie. Są niezwykle wszechstronne, a wiele z nich można nawet przekształcić w odkurzacze ręczne. Możesz ich użyć do czyszczenia samochodu, schodów lub tapicerki. Jednak najważniejszą cechą odkurzacza bezprzewodowego jest wygoda, jaką zapewnia.

Ranking odkurzaczy bezprzewodowych pionowych

Jest to lista popularnych odkurzaczy bezprzewodowych na całym świecie. Listę odkurzaczy pionowych popularnych w POLSCE zobaczysz TUTAJ <<<<<

Dyson V15 Detect
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dyson V15 Detect vertical jest wyposażony w laserową głowicę podłogową z wbudowanym czujnikiem cząstek, który oblicza i wyświetla liczbę pobranych cząstek. Laser jest ustawiony pod optymalnym kątem do wykrywania małych cząstek. Odkurzacz jest łatwy w obsłudze, a jego bateria wystarcza na 60 minut.
Dyson V15 Detect vertical cordless cleaner jest w tej samej cenie co jego poprzednik, Dyson V11, i ma podobną komorę na kurz i większą głowicę czyszczącą. Pomimo różnicy w cenie, Dyson V15 Detect oferuje lepszą wydajność czyszczenia.

Dyson V15 Detect posiada silnik Hyperdymowy, który obraca się z prędkością 125 000 obr. / min. Jest podobny do silnika Hyperdymowego występującego w Dyson V11 Torque Drive. Ten odkurzacz oferuje trzy ustawienia: Tryb Eco oszczędzający żywotność baterii, Tryb Auto czyszczący obszary o dużym natężeniu ruchu oraz tryb Boost do głębokiego czyszczenia.

Dyson V15 Detect jest łatwy w użyciu i ma cyfrowy wyświetlacz, który sprawia, że konfiguracja jest prosta. Wbudowane czujniki próżni mogą wykrywać wielkość cząstek, dzieląc je na cztery różne kategorie w zależności od ich wielkości. W zależności od wielkości cząstek próżnia może automatycznie dostosować swoją prędkość do wielkości cząstek.
Dyson V15 Detect vacuum posiada kilka części, które wymagają regularnej konserwacji. Filtr HEPA jest łatwo dostępny. Jest dostępny poprzez pociągnięcie za zatrzask zwalniający z tyłu szczotki turbo. Filtr należy czyścić raz w miesiącu zimną wodą. Jeśli filtr jest brudny, próżnia nie włącza się. Ważne jest, aby pamiętać, aby wyczyścić filtr przed włączeniem Dyson V15 Detect.

Dyson Cyclone V10 odkurzacz ma duży pojemnik i miękką głowicę czyszczącą rolkę, która doskonale nadaje się do usuwania kurzu i brudu. Można go łatwo przekształcić w odkurzacz ręczny do szybkiego czyszczenia i może czyścić trudno dostępne miejsca. Urządzenie jest również przenośne, więc można je zabrać wszędzie, gdzie trzeba je wyczyścić. Ten Odkurzacz Dyson ma świetny styl czyszczenia skoncentrowany wokół potężnego ssania i dwupoziomowego systemu filtracji. Jego moc ssania wynosi 140 AW w trybie max, a jego system filtracji oparty jest na cyklonach promieniowych. W zależności od głowicy czyszczącej i trybu zasilania, Dyson Cyclone V10 może czyścić wiele różnych powierzchni.

Dyson Cyclone V10 wyposażony jest w baterię, która wytrzymuje 60 minut. Można go również ładować dzięki wygodnej ładowarce naściennej. Jest wyposażony w dwie różne głowice podłogowe i cztery przystawki do użytku ręcznego. Odkurzacz jest również wyposażony w pojemnik na kurz, który jest o 40% większy.

Dyson Cyclone V10 ma dwuletnią gwarancję, ale możesz uzyskać rozszerzone Gwarancje na Amazon. Dyson Cyclone V10 to doskonały wybór dla osób, które chcą uniknąć przewodowych odkurzaczy pionowych. V10 jest większą wersją Cyclone V8 i ma mocniejszy silnik, większy pojemnik na kurz i dłuższą żywotność baterii.

Bissell IconPet Bezprzewodowy odkurzacz Bissell IconPet oferuje bezprzewodową konstrukcję i mocny cyfrowy silnik o prędkości 420 KM / H zapewniający doskonałe ssanie. Jego lekka konstrukcja ułatwia manewrowanie wokół mebli i jest również idealna do czyszczenia dywanów. Bissell wprowadził jednak pewne ulepszenia do tego modelu, co może uczynić go lepszym wyborem dla niektórych osób. Ma oświetloną głowę, która pomaga znaleźć kurz i zanieczyszczenia w ciemnych narożnikach i pod meblami. Świeci również wskaźnik naładowania baterii i komunikaty o błędach. Pomaga to uniknąć splątania materiału lub włosów podczas czyszczenia. Posiada również szczotkowany wałek, który usuwa splątany materiał.

Odkurzacz akumulatorowy Bissell ICONpet jest dostępny w dwóch częściach i zawiera ładowarkę, narzędzie turbo brush, szczotkę do odkurzania 2 w 1, sprzęt do montażu na ścianie oraz instrukcję obsługi. Ta próżnia jest bardzo mocna i agresywna w zbieraniu brudu, więc najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń i niskich sufitów.
Bissell IconPet 901 ma mocne ssanie i trzy poziomy ssania/mocy do wyboru. Posiada również wskaźniki LED, które wskazują poziom mocy i naładowania akumulatora. Posiada również technologię CleanSlide, która czyści lufę zbiornika brudu. Inne godne uwagi cechy tego modelu obejmują obrotową głowicę podłogową i nieplątaną, zmotoryzowaną głowicę podłogową. Posiada również przejściową wtyczkę zasilania.

Dyson Rocket Zero-M Ultra-Light ZS352 Rakieta Zero-M Ultra-Light posiada 500-watowy silnik, który zapewnia doskonałą moc ssania. Jego lekka konstrukcja i wymienne narzędzia pozwalają na czyszczenie zarówno twardych podłóg, jak i miękkich powierzchni. Jego bateria wystarcza na długi czas i jest dostarczana z drugą baterią. Działa cicho i wytwarza czyste emisje.

Inną cechą, która wyróżnia tę próżnię, jest pojemnik na brud o pojemności 0,74 kwarta. Nadaje się do lekkich zadań czyszczenia, ale może łatwo zebrać znaczną ilość brudu i zanieczyszczeń. Jest również wyposażony w filtr z pianki i filcu, który jest przeznaczony do wychwytywania brudu i gruzu. Ten odkurzacz może czyścić gołe podłogi i zbierać sierść zwierząt domowych. Oferuje również 30-metrowy przewód, który może dotrzeć do małych obszarów i jest cichy podczas pracy. Jego dysza ma również światło LED, które ułatwia znajdowanie brudnych obszarów w warunkach słabego oświetlenia. Posiada również zabezpieczenie termiczne, które wyłącza maszynę, jeśli zauważy nieprawidłowy spadek przepływu powietrza lub nagle się zatrzyma. Można go zresetować, odłączając próżnię.

W tym modelu znajduje się również dysza przeznaczona do głębokiego czyszczenia dywanów. Pomimo kompaktowej konstrukcji, rakieta jest nadal jednym z najpotężniejszych odkurzaczy na rynku. Jego mini zmotoryzowany brushroll ułatwia dotarcie do głębokich dywanów i twardych podłóg. Posiada również wyjmowany kubek na kurz. Jego reflektory LED zapewniają wystarczające oświetlenie w obszarach, do których nie można łatwo uzyskać dostępu.

Samsung Jet 90 Complete Kompletny pionowy odkurzacz bezprzewodowy Samsung Jet 90 zapewnia mocne ssanie, wygodną konstrukcję i dokładną filtrację. Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu 21,9 V zapewnia do 60 minut* ciągłego ssania. Próżnia jest łatwa w użyciu i konserwacji. Posiada miękką szczotkę do działania, która zapewnia dodatkową moc czyszczenia.

Jet 90 jest również wyposażony w szczotkę Wielopowierzchniową, która usprawnia czyszczenie twardych powierzchni. Ten model świetnie sprawdza się również na podłogach dywanowych i drewnianych. Odkurzacz ten jest również wyposażony w wolnostojący stojak do przechowywania akcesoriów pokładowych. Podstawka ładuje również dwie baterie na raz.
Kompletny pionowy Bezprzewodowy Odkurzacz Samsung Jet 90 ma teleskopową różdżkę i duży, zmywalny pojemnik na kurz. Może działać przez około 60 minut przy małej mocy i do 10 minut przy dużej mocy. Pełne naładowanie trwa 2,5 godziny. Bateria jest wymienna i ma trzy kontrolki z boku, aby poinformować, kiedy ją naładować. Jest również wyposażony w drugą baterię, z której można korzystać, jeśli zabraknie prądu.

Odkurzacz bezprzewodowy Samsung Jet 90 complete vertical jest bardzo lekki i może być używany w wielu różnych sytuacjach. Teleskopowy uchwyt umożliwia regulację wysokości próżni i jest łatwy do przechowywania. Posiada również trzy różne tryby zasilania, aby ułatwić Odkurzanie różnych obszarów. Może ssać do 200 AW, co jest wystarczające do czyszczenia gołych podłóg. Jednak próżnia ma trudności z pozbyciem się cukru z dywanów.

Hoover Onepwr Evolve Pet Onepwr Evolve Cordless Compact Vacuum jest idealnym towarzyszem dla osób ze zwierzętami domowymi. Dzięki bezprzewodowej kompaktowej konstrukcji i pełnowymiarowej mocy Ten odkurzacz może z łatwością czyścić twarde podłogi. Jego lekki uchwyt ułatwia również przenoszenie. Ta próżnia ma również funkcje, które ułatwiają czyszczenie, takie jak pozycja leżąca. Hoover Onepwr Evolve pet jest łatwy w manewrowaniu i konserwacji. Łatwo czyści małe zanieczyszczenia, takie jak sierść zwierząt domowych i okruchy. Obsługuje również większe materiały i może być stosowany do gołych podłóg. Jednak stara się podnieść uporczywe szczątki.

Chociaż Hoover Onepwr Evolve jest prosty w użyciu, posiada kilka wygodnych funkcji, które sprawiają, że jest doskonałym towarzyszem dla gospodarstw domowych ze zwierzętami domowymi. Posiada trzy ustawienia mocy: twardą podłogę, dywan i dywan max-power. ONEPWR Evolve ma wbudowany uchwyt do przenoszenia i akumulator o pojemności 4,0 Ah. Ponadto posiada obrotową głowicę podłogową i funkcję zatrzymywania brushroll, która może skrócić czas potrzebny do odkurzania różnych powierzchni.

Hoover Onepwr Evolve ma droższą cenę - 245 dolarów. Ma również krótszą żywotność baterii, ale jest lepszy w czyszczeniu podłóg. Jeśli masz ograniczony budżet, rozważ tańszą, bez zbędnych dodatków bezprzewodową próżnię moosoo. Można go przekształcić z kija w odkurzacz ręczny do Trudno Dostępnych miejsc.
 


Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi