< > wszystkie blogi

Moja Bloga

Coś co lubię i odwiedzam oraz polecam

Xbox Series S - dobra i tania konsola do gier - kup najtaiej na rynku

29 września 2022

Xbox Series S - dobra i tania konsola do gier - kup najtańszy na rynku
Xbox Series S - dobra i tania konsola do gier - kup najtańszy na rynku

Recenzja Konsoli do gier Xbox Series S - Kup najtaniej TUTAJ


O Xbox Series S :

Xbox Series S to niewielka konsola do gier. Mniejsza od Pudełka na buty, to jedyna konsola obecnej generacji zaprojektowana tak, aby leżała płasko. Jego xScreen to 1080p przy 60 Hz i ma 512 GB SSD. Ta konsola również nie ma Wi-Fi 6, ale nadal ma dużo mocy.xScreen to 1080p 60HzXbox series S posiada ekran xScreen 1080p 60Hz i oferuje szeroki kąt widzenia. Jednak współczynnik kontrastu monitora i lokalne ściemnianie nie są najlepsze. Pomimo niskiego współczynnika kontrastu i lokalnej funkcji ściemniania, gry HDR wyglądają oszałamiająco na ekranie xScreen.

Co więcej, monitor dobrze łączy się z innymi konsolami. Posiada również standard Freesync.XScreen ma 11,6-calowy ekran IPS z wbudowanymi głośnikami i kontrolkami jasności ekranu, głośności i innych funkcji. Jest podłączony do konsoli Xbox Series S za pomocą dwóch tylnych portów-portu USB i gniazda HDMI. Jest również wyposażony w kabel zasilający do konsoli Xbox.XScreen to w pełni zintegrowany element sprzętowy, który przekształca Xbox Series S w jednostkę w stylu laptopa. Oferuje rozdzielczość 1080p, głośniki stereo i wbudowane elementy sterujące do ustawień ekranu.

XScreen wymaga oryginalnego kabla zasilającego. Konsola Wi-FiJeśli szukasz niedrogiej konsoli obecnej generacji, która ma wysoki stopień dostosowania, możesz rozważyć Xbox Series S. jego smukły profil i niska cena sprawiają, że jest to dobry wybór dla zwykłych graczy. Chociaż brakuje mu mocy swoich poprzedników, nadal jest bardziej niż zdolny do obsługi obecnych gier nowej generacji. Ta konsola jest również kompatybilna z popularnymi usługami strumieniowego przesyłania multimediów, co czyni ją świetnym portalem dla Xbox Game Pass. Konsola jest również w stanie przesyłać strumieniowo gry za pośrednictwem platformy gier w chmurze firmy.

Konsole Xbox Series S I X wymagają połączenia z Internetem do grania w gry cyfrowe. Ponieważ nie mają dysków, te gry muszą być pobierane za pomocą Internetu. Ci, którzy nie chcą czekać na weryfikację przez internet, mogą po zakupie grać w gry na dyskach w trybie offline.Jeśli szukasz konsoli obsługującej Gry Wieloosobowe, powinieneś rozważyć konsolę Xbox Series S. jest ona kompatybilna z trybem wieloosobowym online, ale Gry Wieloosobowe wymagają połączenia z Internetem. Możliwe jest również granie w gry na konsoli Xbox Series S za pośrednictwem sieci Xbox, która wcześniej nazywała się Xbox Live. Należy jednak pamiętać o wszelkich potencjalnych problemach z tym połączeniem. Problemy te mogą mieć wpływ na poczekalnie dla wielu graczy, aplikacje takie jak Netflix i korzystanie z gier wieloosobowych. W przypadku wystąpienia któregokolwiek z tych problemów należy skontaktować się z zespołem pomocy technicznej Xbox lub śledzić jego konto na Twitterze.Brakuje Wi-Fi 6

Podczas gdy konsole Xbox Series S I X mają funkcje Wi-Fi, konsola Xbox series X nie ma Wi-Fi 6. Wi-Fi 6 to technologia zaprojektowana do obsługi dużej ilości urządzeń na małej przestrzeni. Ma większą prędkość transferu danych i mniejsze opóźnienia niż Wi-Fi 5.Wi - Fi 6 oferuje szybsze połączenia niż Wi-Fi 5. Ta korzyść jest najbardziej widoczna, gdy więcej urządzeń jest podłączonych do tej samej sieci Wi-Fi. Na przykład gospodarstwo domowe z wieloma urządzeniami będzie chciało połączenia Wi-Fi 6. Jeśli masz tylko dwa lub trzy urządzenia, prawdopodobnie nie będziesz potrzebować tej nowszej technologii.

Xbox series X ma Slot-loading UHD Blu-ray drive, podczas gdy Xbox series S nie. różnica jest widoczna przy porównaniu dwóch konsol. Xbox Series X ma lepszą grafikę i więcej miejsca na dysku, a Xbox Series X jest wyposażony w napęd dyskowy. Posiada dysk SSD o pojemności 512 GB

Xbox Series S jest wyposażony w 364 GB miejsca na dysku. Jednak system obsługuje kartę rozszerzeń o kolejne 512 GB. Karty te kosztują około 220 USD i pozwalają przechowywać gry nowej generacji, które kupujesz na konsolę. Karty te nie są kompatybilne ze standardowymi dyskami SSD 2,5", ale mogą być używane z dyskami zewnętrznymi do przechowywania starszych gier.Jedną z wad Xbox Series S jest to, że ma mniej miejsca na dysku niż jego droższy kuzyn, Xbox Series X. Series S ma tylko 364gb użytecznej przestrzeni dyskowej, podczas gdy Series X ma 1TB SSD i 802gb przestrzeni użytkowej. Xbox Series S ma nieco ponad 30% miejsca w pamięci zarezerwowanej dla systemu operacyjnego, podczas gdy Xbox Series X ma 20% więcej miejsca na gry.

Xbox Series S ma dysk SSD o pojemności 512 GB, który jest małym wewnętrznym dyskiem SSD i ma własny dysk SSD o pojemności 1 TB. Jeśli jednak szukasz większej konsoli, możesz również użyć dysku twardego USB. Pozwoli Ci to zainstalować na nim wiele gier, ale na przykład nie będziesz mógł zapisać żadnych tekstur 4K.
 


Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi