< > wszystkie blogi

Moja Bloga

Coś co lubię i odwiedzam oraz polecam

Seriale

19 sierpnia 2021
Brytyjska telewizja ludowa znajduje się w początkowych fazach wzrostu i rozwoju dramatu, który będzie pochodzić od twórczyni operowej i tabu Emily Ballou.
Zobacz seriale https://seriale.best/

Jest to tylko koprodukcja skupiona wokół Miramax Paramount i Television television shows Studios.Time frame wie, że wybór dramatu pokazuje zupełnie nową obsługę aranżacji Ondaatje, która praktykuje czterech odmiennych ludzi wprowadzonych wspólnie we włoskiej willi na czas II Wojny Światowej, zamiast remake dla 1996 Miramax atrybutu adaptacji wideo skierowane przez Anthony Minghella, który otrzymał 9 Oscarów, które obejmują największe Zdjęcie.Publikacja, która została rozpowszechniona w 1992 roku, wykorzystuje nierozpoznanego spalonego mężczyznę-tytułowego poszkodowanego, domniemanego angielskiego-swojego pracownika służby zdrowia Armii Kanadyjskiej, Sapera Armii Sikhów z Wielkiej Brytanii wraz z kanadyjskim przestępcą.

Książka jest opowiedziana po kolei i porusza się w przód iw tył między wspomnieniami pacjenta przed jego wypadkiem a aktualnym wyrównaniem w zniszczonym przez bombę włoskim klasztorze, ustawionym za kampaniami północno-włoskimi i afrykańskimi II Wojny Światowej.Podobna Narracja"Call the Midwife" Superstars and Founder Think About Few years of PBS/BBC Dilemma; PBS Units Time of year 10 Premiere Meeting - TCAJest to tylko jeden z wielu seriali telewizyjnych opartych na adresie Ip Miramax, który został zestawiony ze względu na fakt, że Marc Helwig został wybrany na jednego z najpopularniejszych seriali telewizyjnych na świecie.

W niezależnym studio pojawia się bez tytułu serial według wspomnień Chucka Barrisa "Confessions on the destructive Thoughts inside the works at Apple company Telly "z Justinem Timberlake' em umieszczonym w roli gospodarza programu Gong. Co więcej, Miramax the television restartuje kultowy horror sci-fi thriller z 1997 roku, który ma serial telewizyjny zdeterminowany przez Gentlemana Ritchie 'ego i Matthew McConaughey' a.Osoba posługująca się językiem angielskim jest również najnowszą brytyjską linią z Miramax Television, która od wielu lat rozwija swoje procedury chirurgiczne w Wielkiej Brytanii.

Ostatnio dołączyła do planu Dominica Treadwella-Collinsa z adaptacją Jima Cartwrighta have fun with the Fall and Rise of Modest Tone of voice, która zdeterminowała teledysk Miramax z 1998 roku.Ballou może być australijsko-amerykańskim obywatelem poetą, powieściopisarzem i scenarzystą, który żyje na co dzień w Wielkiej Brytanii. Była tak naprawdę nadzorującą producentką w Phoebe Waller-Fill-exec developed dilemma Jog HBO, a także konsultantką artystyczną w zakresie Stevena Knighta, Toma Hardy ' ego i Ridleya Scotta taboo, który emitowany był na BBC i FX. Komponowała także na Starz ' Becoming AMC and ElizabethChannel oraz AMC 4 co-expert People. Ma również liczne napisy w telewizji australijskiej, takie jak "The Slap". Jest reprezentowana przez 42 i CAA.
 


Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi