< > wszystkie blogi

Moja Bloga

Coś co lubię i odwiedzam oraz polecam

Czarnch Wdów film.

17 sierpnia 2021
W filmie wykorzystano najczęściej repertuar Andersona thespiansa - Adrien Brody, Bill Murray, Jason Schwartzman, Tilda Swinton - ale poza tym świetnie funkcjonują w nim nowicjusze, Margot Tom i Robbie Hanks. Zobacz filmy na https://twojfilm.online/filmy-online

Rupert Companion jest dodatkowo na apelu. Szczegóły fabuły charakterystycznej, której autorem i reżyserem jest Anderson, są zwykle trzymane w okładkach, a Informacje o postaci Johanssona nie zostały ujawnione.Anderson ma zakończyć przechwytywanie pod koniec września ., tylko szybko na początek swojego obecnego obrazu, French Dispatch, w październiku przez Searchlight.

To nie jest pierwszy raz, kiedy Johansson pracuje z Andersonem, ale będzie to jej pierwszy przed kamerą. Wcześniej użyczyła swojego dźwięku animowanemu obrazowi z 2018 roku, Isle of Puppies.Gwiazda, która zdobyła dwie nominacje do Oscara w 2020 roku za przygodę Matrymonialną i królika Jojo, wychodzi z Hero take-All alone Black color Widow, co zadecydowało o powództwie prawnym przeciwko Walt disney ' owi, który twierdzi, że jej pisemny kontrakt został naruszony, jeśli obraz Marvela zostanie opublikowany w Walt disney day and date.
 


Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi