< > wszystkie blogi

Porady Opinie

Zobacz porady opinie efekty

Kwas hialuronowy w tabletkach opinie

8 października 2019
Czy może zastąpić zabiegi odmładzające? O zabiegach na odmłodzenie skóry słyszała chyba każda kobieta.
Z powodu swojej ceny, nie jest to może metoda szeroko spopularyzowana, jednak wykorzystuje ją wiele znanych celebrytek. Zauważyć można też liczne reklamy zabiegów anti-aging. Czy alternatywą dla nich mogą stać się tabletki z kwasem hialuronowym?

Dlaczego właśnie kwas hialuronowy?
Zanim pojawił się jako kwas hialuronowy w formie tabletek, ten naturalny związek chemiczny słynął z wykorzystywania w medycynie estetycznej. Kwas hialuronowy jest jednym ze składników, znajdujących się w ludzkiej skórze, które są odpowiedzialne za jej nawilżenie, elastyczność, a w konsekwencji – za jej młody i piękny wygląd. Z wiekiem jest go jednak coraz mniej, co w połączeniu z ubytkami kolagenu, powoduje tworzenie się zmarszczek i powolne, ale postępujące, wiotczenie skóry. Wstrzyknięcie właściwie spreparowanego kwasu hialuronowego bezpośrednio w skórę, zapewnia widoczną poprawę jej wyglądu. Użycie do zabiegów odmładzających tej właśnie substancji, jest uwarunkowane tym, jak pozytywnie działa kwas hialuronowy na zmarszczki.

Tabletki z kwasem hialuronowym i kolagenem pojawiły się jako rozwiązanie dla osób, które są zainteresowane skorzystaniem z dobrodziejstw kwasu hialuronowego, jednak nie chcą decydować się na poddanie się zabiegom odmładzającym. Argumentem przeciw takim zabiegom zwykle jest po prostu ich cena, wynosząca co najmniej kilkaset złotych. Dodatkowo, zabiegi opierające się na wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego, kojarzą się zwykle z dość dużą i nagłą ingerencją w wygląd twarzy. To zrozumiałe, że nie każda kobieta czuje się na taką ingerencję gotowa. Alternatywnym wyjściem jest sięgnięcie po kwas hialuronowy tabletki.

Jaki kwas hialuronowy wybrać?
Przy decydowaniu o wyborze rodzaju kuracji kwasem hialuronowym, należy rozważyć kilka istotnych kwestii. Po pierwsze, wybór powinien zależeć od oczekiwanych efektów, a raczej od tego, jak szybko ich oczekujemy. Zabieg anti-aging opierający się na wstrzyknięciu kwasu do głębokich warstw skóry, zagwarantuje właściwie natychmiastowy rezultat. Zażywanie suplementu, takiego jak kwas hialuronowy tabletki na pewno wymaga zaczekania na rezultaty. Pojawiają się one po kilku miesiącach stosowania suplementacji, jednak są takie same, jak skutki zabiegu – zmarszczki zostają spłycone i stają się dużo mniej widoczne. Przy tym, zmiany te utrwalają się i utrzymują, w przeciwieństwie do efektów zabiegu, które z każdym miesiącem znikają i po pewnym czasie wymagają powtórnej wizyty w gabinecie. rankingproducts.com

Inną kwestią wartą przemyślenia jest z pewnością cena. Nie ma wątpliwości, że kwas hialuronowy w tabletkach to opcja znacznie tańsza, niż systematyczne poddawanie się profesjonalnym zabiegom odmładzającym. Co więcej wygodniejsza, gdyż można ją stosować samemu, bez konsultacji ze specjalistą. W każdym razie, należy wiedzieć, że aby zastosować kwas hialuronowy na zmarszczki, nie jest konieczne uleganie specjalistycznym zabiegom.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi