<< >> wszystkie blogi

doubletrouble's youtube channel

fajny kanał na youtube!

Na nowej ziemi (Promethea)-Borderlands 3

2019-12-28 20:34:19 · Skomentuj
Vault key hunt-Borderlands 3.Udało nam się zdobyć pierwszy Vault Key!Po świątecznej przerwie i maratonie obżarstwa pora zabrać się do pracy!Przed nami droga do drogi do drzwi do pierwszego skarbca. Tak się składa, że aby otworzyć pierwszy znany nam Vault, musieliśmy wybrać się w pierwszą miedzygwiedną podróż. Pierwszy przystanek planeta Promethea! Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych przygód w najnowszym odcinku z serii Borderlands 3! Zapraszamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami!

Na nowych ziemiach (Promethea)- Borderlands 3

Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show!

Dark Souls Challenge!!

2019-12-15 21:52:01 · Skomentuj
Tym razem specjalnie dla was Aspirant młodszy podejmie się wyzwania w grze Dark Souls! Serdecznie zapraszamy wszystkich zagorzałych fanów tej pięknej gry do oglądania!! Oddaję głos do studia :

Zasady są proste. Jedna kobieta z brzydką twarzą kontra cały świat. Jedynym problemem jest to że dla niej wszystko złoto co się świeci. Jeśli znajdę jakąś broń lub zbroję (nawet jeśli nie mam wymagań) muszę ją trzymać dopóki nie zdobędę nowej. To samo ze zbroją. Miłego oglądania-Młodszy Aspirant z DTS

Dark Souls Challenge by Aspirant Młodszy


Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show!

Pierwszy Vault Key

2019-12-14 21:44:22 · Skomentuj
Podobno w tej części Borderlands, Pandora to nie jedyna planeta na jakiej przyjdzie Ci walczyć. Według naszego zespołu to ciekawe to ciekawe rozwiązanie i urozmaicenie. Każda z planet ma też unikatowych przeciwników i klimat. Vault key zdradza nam na jakiej planecie będziemy szukać vaulta, a każda z tych planet ma osobną minifabuę. Nie zamierzamy spoilerować tym, którzy jeszcze nie grali w Borderlands 3, ale możemy tylko powiedzieć, że na pewno wam się spodoba!! Zapraszamy również do obejrzenia najnowszego odcinka na naszym kanale, w którym odnajdujemy i uruchamiamy pierwszy klucz:

Pierwszy Vault Key- Borderlands 3

Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show

MOUTHPIECE czyli pierwszy Boss fight!

2019-12-07 08:17:45 · Skomentuj
Mouthpiece to najciekawszy Boss w Borderlands 3!!! Jest to tylko nasze zdanie, a jako w miarę nowi gracze Borderlands 3 nasze kompetencje nie są największe. Mimo wszystko w tej części serii da się zauważyć, jak dużą ilość uwagi twórcy poświęcają na stworzenie nie tylko typowego Boss fighta, ale też swego rodzaju przedstawienia z odpowiednim podkładem muzycznym. Musimy wam się przyznać, że i nam zdarzyło się jeszcze wracać do Mouthpiece'a tylko po to żeby posłuchać tego kawałka! przy okazji można również wyfarmic całkiem niezłe graty!Serdecznie polecamy najnowszą odsłonę Borderlands w serii, oraz oczywiście zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka na naszym kanale!

MOUTHPIECE Czyli pierwszy Boss fight w Borderlands 3


PozdrawiamyZespół Double Trouble Show!

Znaleźliśmy śmierdziela i GTA w Borderlands 3

2019-11-29 07:07:52 · Skomentuj
Borderlands 3 często nas zaskakuje! Czy wiedzieliście, że Borderlands 3 zawiera w sobie elementy z innych gier? Okazuje się, że grając w ta grę można poczuć się jak główny bohater z GTA? Pierwszy wóz, którym przyjdzie nam jeździć, musi być skradziony! I to nie byle jak! Wóz należy ukraść korzystając z wrogiego przejęcia zupełnie jak w GTA. To nie wszystko co przypomina inne gry, samochody w tej grze malujesz i picujesz, wymienisz części i ulepszasz, zupełnie jak w serii Need For Speed! Ciekawe ile jeszcze takich smaczków uda nam się odkryć przechodząc Borderlands 3! Tymczasem zapraszamy was do obejrzenia najnowszego odcinka z serii na naszym kanale:

Znaleźliśmy śmierdziela

Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show!

Nowy początek! Borderlands 3

2019-11-22 15:44:10 · Skomentuj
Jesteście ciekawi jak wygląda najnowsza odsłona gry Borderlands 3? A może po prostu gracie w ten tytuł pierwszy raz i chcecie zobaczyć jak zacząć? Dobrze trafiliście! Pokażemy wam na swoim przykładzie jak grać w Borderlands! Po przejściu drugiej części przygód na planecie Pandora, nie mogliśmy się powstrzymać aby nie zagrać w najnowszą odsłonę :). Co nowego w świecie Borderlands? Czym różni się najnowsza część od pozostałych? Jak wiele rzeczy zostało ulepszone lub zmienione? Czy Borderlands 3 jest najlepszą odsłoną? Obejrzyjcie nasze zmagania z grą i samo zdecydujcie! Serdecznie zapraszamy do śledzenia najnowszej serii z gry Borderlands 3 na naszym kanale! Przedstawienie czas zacząć!

Nowy początek! Borderlands 3


Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show!

Ostateczny pojedynek i pożegnanie :)

2019-11-20 13:29:25 · Skomentuj
Pojedynek z final Boss-em WARRIOR-em czas zacząć!
W końcu nadszedł ten czas, aby zakończyć przygodę z grą Borderlands 2.
I choć gra wywoływała w nas różne emocje, z naciskiem na te mniej przyjemne, to będziemy z łezką w oku wspominać ten tytuł! Pomimo wielu trudnych momentów gra sprawiła nam wiele frajdy! Z czystym sumieniem możemy polecić grę Borderlands 2 wszystkim miłośnikom dynamicznych strzelanek, oraz niecodziennego humoru. Już niedługo na naszym kanale chcielibyśmy kontynuować przygody już w najnowszej części serii, tymczasem serdecznie zapraszamy do obejrzenia ostatniego odcinka i wielkiego pojedynku z Jackiem i jego zwierzakiem WARRIOR-em w najnowszym odcinku :

Final Boss-WARRIOR

Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show!

W drodze po chwałę!

2019-11-15 07:20:04 · Skomentuj
Kończymy przygodę z grą Borderlands 2!Powoli zbliża się wielki pojedynek z final Boss-em. Do walki z ostatnimi przeciwnikami ruszyli wszyscy nasi ulubieńcy. Nawet pan Cegiełka nie oszczędzał swoich żelaznych pięści. Choć to prawie koniec przygód Darka i załogi, to ten etap gry sprawił nam wiele trudności. Licznik śmierci w tym odcinku prawdopodobnie pobił rekord serii!Zapraszamy was do obejrzenia odcinka na ostatniej prostej przed walką z Jackiem!

W drodze po chwałę!


Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show!

Śpiewak Lucjan

2019-11-06 22:01:42 · Skomentuj
Kolejna część przygody w świecie gry Borderlands 2! W tym odcinku zaśpiewa dla was gość specjalny, w osobie Lucjana. Nasz kot prawdopodobnie również nie może się doczekać końca gry! Jesteśmy już na etapie zamykania przedostatniej misji!Coraz bliżej pojedynku z ostatnim bossem!Trzymajcie za nas kciuki i kibicujcie tak jak robi to Lucjan!

Śpiewak Lucjan


Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show!

Zamontowaliśmy psychola w ścianie!

2019-11-03 15:52:47 · Skomentuj

Następny odcinek z gry Borderlands 2 właśnie wyrywa się na kanał!
Pojedynek za pojedynkiem, kraina za krainą, zgon za zgonem, powoli zbliża nas do zakończenia serii naszych bohaterów, oraz ich patrona Darka.
Musimy przyznać, że nagrywanie serii z tej gry sprawiło nam mnóstwo przyjemności! Zamierzamy dzielnie wytrzymać do końca i zaprowadzić was do końca! Trzymajcie kciuki za powodzenie misji i oczywiście zachęcamy do zostawienie po sobie śladu! Niech Darek wie, że ma w was wsparcie!
Zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka z gry Borderlands na naszym kanale:

zamontowaliśmy Psychola w ścianie!


Pozdrawiamy
Zespół Double Trouble Show!

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi