< > wszystkie blogi

CZAJNA.PL

Recenzje, kupony i promocje z chińskich sklepów

Terenowy rower elektryczny ADO A20F

21 lipca 2021
ADO A20F, to w skrócie kompaktowy i terenowy rower elektryczny ze składaną aluminiową konstrukcją amortyzująca wstrząsy i baterią o pojemności 10,4 Ah. Wyposażony jest w 7-biegowe przerzutki Shimano, 3-biegową regulację wspomagania elektrycznego, hamulce tarczowe i 20-calowe koła o szerokości 4.0 cala. Według producenta jego zasięg pozwala na przejechanie do 40 km w trybie pełni elektrycznym oraz do 70 km ze wspomaganiem. Zastosowany 500 W bezszczotkowy silnik elektryczny może pozwolić na jazdę do 40 kilometrów na godzinę (trzeba odblokować). Czas ładowania wynosi 4-5 godzin. Sterowany jest za pomocą praktycznego wyświetlacza LCD, który umożliwia monitorowanie i zmianę różnych trybów.


Rower elektryczny ADO A20F wykonany jest z aluminium. Całość wygląda na prawdę nieźle i robi wrażenie produktu premium. Czarny kolor prezentuje się według mnie dużo lepiej jak biały. Jak nazwa sugeruje, rower wyposażony jest w 20-calowe koła. Natomiast literka F oznacza skrót od Fat tire, czyli szerokie 4 calowe opony. Jego wymiary po rozłożeniu wynoszą 174 x 53 x 120 cm, a po złożeniu 98 x 45 x 77 cm (dł.*szer.*wys.). Waga to około 34 kilogramy.

Konstrukcja umożliwia rozłożenie i złożenie go w zaledwie kilkanaście sekund. Głównymi elementami do złożenia jest rama i ewentualnie kierownica i siodełko. Zazwyczaj składam go w taki sposób jak widzicie na poniższym zdjęciu. Mamy tu solidne mocowania, które radzą sobie bardzo dobrze podczas jazdy w każdych warunkach.

Więcej w recenzji na stronie czajna.pl


 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi