<< >> wszystkie blogi

connemara's absurdlog

Żeby wszystkim było śmieszniej.

Wirtualna rzeczywistośc i prawdziwe życie.

2013-01-01 14:10:26 · Skomentuj
By dodać speeda zwojom mózgowym Jan zastosował przepis Zagłoby Szlachcic słonecznik jadł i pił wino przez co Królestwie z konceptu zasłynął. Gdy się o problem jakiś potykał, Zagłoba gryzł pestki ze słonecznika Bogate w oleum dobre na głowę, Po czym sowice(!!) popijał to miodem. -"Po to"-, wyjaśniał stary przechera: -"By olej (gdyż lżejszy) do mózgu docierał" - "Wyparty olej w tempie zawrotnym Sprawia iż umysł staje się lotny". Jan - buczków nakupił. Nie mając już centa wyciął z gazety obraz Vincenta. Pijąc i patrząc w ten obraz (uwierzcie!!) Jan, z palcem w ...ie zaliczył sesję. PS. Sukces ten sprawił że Jan dziś dłubie (pijąc i patrząc na laski) w Red Tubie.

Czas na świąteczne porządki na KM.

2012-12-20 15:54:26 · Skomentuj
Może matka dzieciom, a może jest kokota Po wrzutach nie lekkich choć na wagę złota następuje zjawisko (każdy o tym marzy) -rosnąca jak na drożdżach liczba komentarzy. Doceń jej działalność. Bo ta Pani skłania może nie do śmiechu ale... do pisania. Wyrzućcie docinki, darujcie Jej pączka Zawsze tam gdzie złoto, panuje gorączka. Wybijcie złoty medal dla tej Pani w hołdzie i niechaj go nosi! PS. Odbiór w AmberGoldzie

Re: Fraszka

2012-12-18 00:07:02 · Skomentuj
:tiger143 Elekcja (ponoć sprawiedliwa) na ciężkiej kasie się opiera i przez to stołki wygrywają sprzedawczyk, lizus i przechera. Każdy z nich umie pozyskiwać głosy naiwnych i tumanów by potem ich za mordę trzymać kiedy zostanie "mężem stanu" O demokracji myślę z gniewem jako o takim dziwnym mieszku z którego ziarna pójdą w glebę a plewy będą wciąż na wierzchu.

Re: Fraszka

2012-12-17 06:59:07 · Skomentuj
Moim idolem jest Indianin co po wojennej ścieżce hasał żeby skór wiele zerwać z głowy i nosić dumnie je u pasa.

Taki sobie o bacy i,,

2012-12-13 21:49:26 · Skomentuj
Pewien baca z Podhala zwierzył się 'ceprowi' iż prowadzi tryb życia równy plebanowi. Kiedy pleban fiuta zapuści pod kieckę, to jakby nie patrzeć, on bzyka "owieczkę". Jo tyż mom owieczki, strzygę je i pasę, I czasem niektóre 'zaszczycam' fiutasem. Choć przyznam że z babą seks smakuje słodziej Bo babę bzykając, cycki mam przy brodzie.

Re: Grzeczni na bajkach

2012-12-04 22:46:11 · Skomentuj
Jest jeszcze Brunon (Chłopak na opak) On chciał wysadzić barany za murem, Lecz akcji "zapobiegł" książę UOPak, Wziął go w kajdany i ściągna zeń skórę. Potem podzieli łup na kawałki Rozda kompanom oraz pociotkom I w kuluarach wspomni o Wandzie: -"To przecież jasne że była...idiotką"

Re: Klan długowiecznych chuliganów

2012-11-18 15:28:49 · Skomentuj
:tiger143 Waść pięknie to ująłeś! Cóż mógłbym do-powiedzieć? Większość z tych chuliganów od dawna powinna "siedzieć"

Bajkowo-erotyczny.

2012-11-18 14:24:23 · Skomentuj
By jeszcze więcej zarobić i zdobyć uznanie Ewy producent wypuszcza wibrator o nazwie (chwytliwej): Królewicz Utraci wszelkie znaczenie, rodowód i piękno oblicza gdy każda za skromne 100 złotych ma szansę mieć Królewicza PS. By spełnić marzenia dzierlatek i pań ze "srebrem" na skoniach. Producent planuje dostawy (z dopłatą)! .na białych koniach.

Re: Krokiem przez lata

2012-11-18 06:27:32 · Skomentuj
Cóz z tego że zmarszczki ciut psują obraz gdy pani do grzechu jest sprawna? Nie myśle o niej: "ta pani jest stara" ale że jest już 'wytrawna'. Pomimo zmarszczek, wciąż jest kobietą choć trudno nazwać 'dziewczyną' cenniejszą się staje (u fana histori) pokryta zmarszczek "patyną" I miejsca ustąpi ktoś w autobusie i wsparcie znajdzie u krewnych, i może pogadać z KAŻDYM męzczyzną bez obaw że: "myśli o jednym".

Re: Co jest nietak z tymi kobietami?

2012-11-17 17:09:54 · Skomentuj
To nic że ma zeza i jak prosiak piska, Ważne że nie pasztet, chociaż też nie 'misska' Skoro kształty ma krągłe i figurę 'wporzo' Może nogi (jak oczy) TEŻ jej się 'rozchodzą'
Autor
 • RSS - blog connemara
 • Najnowsze posty
  Najpopularniejsze posty
  Moje pliki
  Moje albumy w Szaffie
  Linki
  Statsy bloga
  • Postów: 1
  • Komentarzy: 15
  • Odsłon: 107007

  Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi