<< >> wszystkie blogi

connemara's absurdlog

Żeby wszystkim było śmieszniej.

Re: Kartka na furtkę "groźny pies" inaczej...

2012-08-16 15:06:13 · Skomentuj
Mój numer specjalny zna ponad pół świat O B C Y M przerabiam pośladki na 'tatar'

Re: Kartka na furtkę "groźny pies" inaczej...

2012-08-16 04:19:50 · Skomentuj
Jeśli tu wejdziesz to się założę że weźmiesz udział w krwawym horrorze.

O rozwadze.

2012-08-15 23:17:19 · Skomentuj
Gdy marzeń za dużo, rozwagi zbyt mało! By zdobyć fortunę poszedłem na całość. Sprzedalem furę i razem z bratem dałem pieniądze na złotą lokatę Bo skoro :- śmiałym Fortuna sprzyja...... Chwyciłem marchew wierząc w brak kija. Złotem mamiony, wpłaciłem wszystkie. Wnet śnić zacząłem o daczy na wyspie z własnym pomostem nad wodą jak kryształ. Niestety !!! Gold Amber do cna mnie: -wyplichtał. Złoto przepadło! Tej prawdzie nie przeczę Ps. I robię okłady bo dupsko mnie piecze!

Re: Krótkie i bezbolesne.

2012-08-11 22:58:18 · Skomentuj
Czy świat się zmienił? Zachodzę w głowe. Pójście w zaświaty jest ......bezcelowe? Śmierć organizmu NATURY opoką !! Przemyśl 'przesłanie'. Przemyśl głęboko. I chyba to debiut więc: :szczypior

(Nie)Wesołe jest życie staruszka.

2012-08-11 12:56:31 · Skomentuj
Posucha taka że powodowany "odruchem masochistycznym" wrzucam tego posta. A teraz kąsajcie! * "Wesołe jest życie staruszka".... Twierdził Przybora (Jeremi) A jaka jest rzeczywistość? Codzienność "życia jesieni"? Wciąż łamie w stawach, brzucha przybywa Żałosne kępki gdzie kiedyś grzywa. Już na lekarzy nie patrzę z pogardą, Kolana mam miekkie, a stolec na twardo, Już zapisuję "kredą w kominie" Lecz widząc biuścik jeszcze się "ślinię". Jeszcze kobiece kuszą mnie wdzięki, Lecz czy się sprawdzę nie ma poręki, gdy wreszcie w sidła wpadnie dziewucha. Kłapię szufladą gdy szepczę do ucha. Tego wszystkiego mam "wyżej uszu" A co mnie cieszy ? Przekaz od ZUS-u. PS. I tu się zaczyna męski dylemat: -Przekaz mnie cieszy!! (choć cycków nie ma)???

Lustereczko powiedz....

2012-08-05 21:18:16 · Skomentuj
Kiedy narcyzmem podszyta podwika Do lustra wciąż biega, i ciągle je pyta.. O co je pyta? Zapewne wiecie -"Czy jest piękniejsza niż ONA na świecie? Pyta o zmierzchu, pyta w poranki a jeśli ma w sobie gen nimfomanki... Pociera nogami, cycki wypręża gdy pyta zwierciadło: -Gdzie znaleźć mam męża? Po czym warunki (życiowe) dołoży: -Ma kabzę mieć tęgą, i ...tęgo chędożyć .Czas płynie (jak wiecie) nieubłaganie. więc z czasu upływem, z m i e n i a pytanie. Gdy lat coraz więcej, i w biodrach przybywa, a Pani już nie jest jak dawniej szczęśliwa. bo kierat małżeństwa ciąży, doskwiera, pyta: -Lusterko, gdzie znaleźć lovera? Już dzieci dorosnły i też mają dzieci:- -Gdzie jest desperat co mnie przeleci ?. A jeszcze później, w ostanich jej chwilach: -Gdzie mieszkać by trafić na nekrofila Ps. A jeśli w Monsterze jest oblatana ..Gdzie mieszkać by trafić do chłodni : Brogmana?

Polska codzienność.

2012-08-05 13:41:03 · Skomentuj
Nikt teraz nie patrzy, więc szybko opowiem jaką kupą gó..a są moi szefowie. Jak oni zagrają, tak ja muszę tańczyć. W odwecie,(pod nosem) zwę bossów :'bossrańcy'. Udzielni "szejkowie" (władcy 'bydłoinów' trzymają za mordę i gnają do czynów. Znają jedną mantrę: "Pracować! Pracować!" Jeszcze trochę a będę w tej firmie koczować. [dwa dni później] Boss dał mi podwyżkę -"za zapał"-jak ujął. Jednak zna się na ludziach !!! Kochaaaany szefunio.

Re: Komar

2012-08-02 18:38:04 · Skomentuj
Usiadł na obu naraz bo zrobił szpagat? Przy takich rozmiarach sytuacja miła. Pierwsza pani (choć owad) co się rozkraczyła. Odpędzić owadkę,to błąd moim zdaniem. JEDYNA okazja by zaliczyć ;ssanie'

Re: A propos jutrzejszego koncertu...

2012-07-31 10:47:30 · Skomentuj
Strzelali z barykad, ginęli w okopach poświęcili wszystko by przegonić 'szkopa' Czy pamięta o tym powstańca potomny patrzący na nogi i cycki Madonny?

Niusowo

2012-07-15 09:23:34 · Skomentuj
Od rana telewja i radio donosi ile jedna trąba potrafi spustoszyć. By usunąć zniszczenia nie wystarczy miesiąc! A co, kiedy "trąb" będzie 460?
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Moje albumy w Szaffie
Linki
Statsy bloga
  • Postów: 1
  • Komentarzy: 15
  • Odsłon: 111740

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi