Pamiętacie Piosenki z lektorem? Wracają po latach!

13 kwietnia 2022
https://www.youtube.com/watch?v=eTAnOzNJBMw
Po zmianie prowadzących poranne pasmo w Radiu Zet nastąpiło wiele zmian. Gospodarzami „Dzień dobry bardzo” zostali Marek Starybrat i Robert Motyka. Wskoczyli oni na miejsce Agnieszki Kołodziejskiej i Roberta Karpowicza.

To nie pierwszy raz Starybrata w „Zetce”. Wcześniej prowadził on już „Dzień dobry bardzo” i to przez 8 lat. Motykę z kolei możecie kojarzyć z kabaretu „Paranienormalni”. W przeszłości pracował on również w radiu Roxy FM, prowadził również pasmo poranne w RMF FM.

„Radiowa miłość trwa wiecznie, bardzo się cieszę, że dołączam do rodziny Radia Zet i codziennie od poniedziałku do piątku będę towarzyszył wam w drodze do pracy, szkoły, na spotkanie lub podczas porannego biegania. Razem z Markiem zrobimy piękne rzeczy, specjalnie dla Was” – chwali się na Instagramie Motyka.

Nowi prowadzący „Dzień dobry bardzo” poznali się zaledwie kilka tygodni temu i twierdzą, że od razu coś między nimi „zatrybiło”. Dziś są radiowym duetem prowadzącym jedną z najbardziej znanych w Polsce radiowych audycji porannych. Witają dzień wraz z tysiącami słuchaczy Radia Zet już od 4 kwietnia.

Ponadto, nowością w ramówce jest popołudniowy magazyn informacyjno-rozrywkowy „Dzieje się w Radiu Zet”. Po prawie 13 latach na antenę wróciła też codzienna lista przebojów. Rozgłośnia postanowiła również zrezygnować z popołudniowego wydania „Gościa Radia Zet”. Do stacji powróciła też po latach uwielbiana przez słuchaczy „Piosenka z lektorem”, czyli fenomenalny projekt, w którym stacja podkłada głos znanego lektora, Stanisława Olejniczaka pod popularne, zagraniczne piosenki. Chyba nie ma Polaka, który nie kojarzyłby jego głosu. To jeden z najpopularniejszych polskich lektorów. Wcześniej, Olejniczak wyjaśniał słuchaczom znaczenie takich utworów jak „Blue”, „Chandelier”, „Smooth Criminal”, „Poker Face” czy „Dragostea Din Tei”. „Nie dotkniesz tego” i „To jest styl Gangnam” – tłumaczył.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi