<< >> wszystkie blogi

Przemyślenia mniej i bardziej głębokie - Jaruś, Zbysiu i Romuś - to do was ]:->

2007-10-22 11:36:27 · 2 komentarze
otóż, z racji tego iż obudziłem się dziś w wolnym kraju, gdzie bez obawy mogę położyć sie spać ze świadomością, że CBA nie zapuka o 6 rano do moich drzwi i nie przyszpili mnie do podłogi z powodu antykaczkowego postu, chciałbym przede wszystkim: -podziękować Nelly R. za jej wkład w rozłożenie kampanii PIS i rozbawianie mnie do łez każdym jej tekstem :C -całemu aparatowi do walki z przestępczością za idiotycznie zorganizowaną prowokację korupcyjna pewnej posłanki PO - ok, kobieta palnęła głupotę, ale szyta tak grubymi nićmi akcja - moi drodzy, bądźmy dorośli, co? -Jarkowi za jego paranoidalne teksty rodem z PRL - stary, gdyby nie to, z pewnościa wielu ludzi miałoby wątpliwości. Ale - jak to powiedziała moja matka do pewnej ankieterki na pytanie na kogo głosowała w poprzednich wyborach - na PiS ale się tego wstydze. Tak, niektórzy ludzie pamietają jeszcze retorykę poprzedniego ustroju w której tak się lubujesz. Tak, mój drogi, tak własnie produkowala sie poprzednia władza, której wszelkie ślady z taką zaciekłością zwalczasz. Ty, człowiek,który cały stan wojenny przesiedziałeś pod kołdrą w domu mamusi. Swoją drogą ciekawi mnie czy to prawda, co mówią o małym pistoleciku premiera... Pewnie spotkam sie teraz z zarzutem, że mój dziadek był w partii i dlatego nienawidzę jedynej słusznej władzy. Phi... - Romkowi z kolei chciałbym podziekować za dostarczanie mi codziennej porcji śmiechu o pożegnalnej mowie i ośmieszeniu Kurskiego nie mówiąc -Poseł Jacek Kurski - hmm.. w sumie to miło że Rysiu K. został odwołany z listy PIS. Kanapowe lobby wymiata, co nie? - Zbysiu Zet - baj-baj. Chłopie, nawet nie wiesz z jakim wytęsknieniem czekam odwołania twojej jakże nieskromnej i budzącej we mnie odrazę osoby ze stanowiska. Koniec z tropieniem afer i ogłaszaniem byle czego w telewizorni. Koniec walki z nieistniejącym układem. W tym miejscu chciałbym pozdrowić również oficera oddelegowanego do śledzenia najnowszych wydarzeń na JM (nikt nie wmówi mi, ze portal, którego członkowie zajmują sie namiętnie drwieniem z Jedynej Słusznej Władzy, zostałby pozostawiony bez opieki?

wnioski

2007-10-21 23:48:59 · 1 komentarz
11.60 za bilety 4,50 za czytadło na drogę satysfakcja ze złosliwego, diabolicznego rechotu z kabiny wyborczej i miny kaczorów pare dni później - bezcenna :D

No, wreszcie ktoś docenił moją za*ebistą boskość

2007-10-19 17:57:36 · 2 komentarze

Hyde Park a poważne odpowiedzi...

2007-10-19 02:59:54 · 4 komentarze
poważnych odpwiedzi tu raczej nie uświadczysz o czym sie juz wielokrotnie miałem okazje przekonać. jako ze idzie to też do bloga, to dla niezorientowanych odaję źródło właśnie to http://www.joemonster.org/phorum/read.php?f=15&i=960353&t=960353 frakcja moczymordów i erotomanów skutecznie zablokuje wszelkie sensowne odpowiedzi, co - czemu dawałem kilkakrotnie wyraz w mniej lub bardziej dosadny sposób - potrafi niezle zirytować (ach, to przerażone spojrzenie w oczach pewnej osoby... dobra, mniejsza o większa...) sam nie jestem w stanie ci nic doradzić, niemniej jednak zycze powrotu do zdrowia.

baby vs faceci:

2007-10-19 01:51:00 · Skomentuj
chanya - tak nie wypominając, może i kobiety - nie drapią sie po jajach w pracy - za ot my nie poprawiamy bezczelnie stanika - nie grzebią w nosach - hyhy.. zakład? - nie śmierdzą - no weź nie mów... miałaś kiedyś do czynienia z babskiem oblanym perfumami "eau de Ypres"? - myją się - zara, zara... my to tez sie myjemy. jak sie u ciebie w pracy nie myją, to wspolczuję. - mają czystą odzież - a do mnie sie wspollokatorka dopiepszyła tymi słowy "znowu pranie robisz?" - nie pierdzą beszczelnie cichcami w trakcie rozmowy - pisze się "bezczelnie" pierdzenie szczelne oczywiscie się chwali, ale pogromcy mitów udowodnili jednak, że "pretty girls fart too" - nie mówią : "idę się odlać" - za to chodzą do kibla PARAMI. PO CO? POTRZYMAC SIE ZA RACZKE? POROZMAWIAC PRZY TYM? ASYSTA PRZY KONTROLI PODDARCIA, KURDE FLAK?!?!?!?! dziękuję za uwagę.

Re: [Ctrl+Alt+Del]

2007-10-18 00:34:39 · 4 komentarze
walentynki to złooo.. te czerwone... serduszka.. w witrynach... króliczki... kaczuszkiii.... o własnie. fuck the duck. nie głosuje na PiS. Wlasnie! Ha!

Z pamiętnika paskudnika

2007-10-17 21:11:00 · Skomentuj
skoro już ruszyły to zapraszam na bloga Łamacza Żeberek a w nim: Pieprzyć Wanilię, czyli z Chaosem przez bar - relacje z tournee po trójmiejskich i nie tylko barach mlecznych Z pamiętnika piwoholika, czyli Wodzu i jego piwne wynurzenia (dziś: Okocim Pszeniczny) trochę muzyki i standardowe wredoty chaosa jakiego go znacie i kochacie :C

Ja jestem Destroyer

2007-10-17 19:52:00 · 2 komentarze
i tej wersji się będę trzymał http://mp3.wp.pl/i/sciagnij?id=151380

Kozi i Notabene

2007-10-17 19:27:48 · 1 komentarz

Redakcjo!

2007-10-17 11:31:11 · 2 komentarze
z takich przeze mnei zauwazonych - fajnie by było, gdyby istniała opcja pisania odpowiedzi do odpowiedzi, czyli takiego no drzewka jak na onecie czy innym takim forum. poniekąd ułatwiłoby to trochę co niektóre rzeczy.
Autor
O blogu
  • o blogu.. o blogu... co ja mam tu kłerwa napisać? przemyślenia, wnioski, od czasu do czasu wyrazy wkurwa z tego lub innego powodu.
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Moje albumy w Szaffie
Linki
Statsy bloga
  • Postów: 83
  • Komentarzy: 118
  • Odsłon: 54960

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi