< > wszystkie blogi

blog24's absurdlog

Potwornie absurdalny blog

Oczyszczanie twarzy.

28 październik 2018

Oczyszczanie skóry twarzy może przebiegać na wiele sposobów. Pierwszy, najważniejszy i odbywający się codziennie to oczyszczanie w domu. Czyli poranne i wieczorne usuwanie zanieczyszczeń, makijażu i innych czynników wpływających na zanieczyszczenie skóry. innym sposobem oczyszczania twarzy jest oczyszczanie mechaniczne lub manualne w salonie kosmetycznym. Istnieje też trzy rodzaje oczyszczania twarzy czyli oczyszczanie kwasami. Oczyszczanie skóry kwasami to profesjonalny peeling, do wykonania którego używa się różnych rodzajów kwasów. Kwasy osłabiają wiązania międzykomórkowe w martwej warstwie naskórka co pozwala na jego złuszczanie. Dzięki takiemu bilingowy skóra pozbawiona jest martwych komórek, zanieczyszczeń, oczyszczone zostają pory dzięki czemu skóra może oddychać i lepiej wchłaniać substancje odżywcze. Niestety, peeling kwasami wiąże się z tym, że skóra staje się bardziej podatne na podrażnienia. Z tego względu peelingi kwasami należy więc wykonywać porą jesienną lub wczesną wiosną, gdy nie jesteśmy narażeni na ostre słońce ani na ujemne temperatury. u zdrowej osoby naskórek odbudowuje się w ciągu 28 dni, tak więc po skończonej kuracji po miesiącu nasza skóra jest zupełnie bezpieczna. Profesjonalne oczyszczanie kwasami powoduje złuszczenie martwej warstwy naskórka a co się z tym wiąże jego odbudowę, kwasy przenikają też w głąb skóry właściwej gdzie stymulują kolagen do odbudowy Oraz przebudowy. Kwasy mogą być z powodzeniem stosowane jako terapia: odmładzająca, redukująca lub usuwająca przebarwienia, redukująca bądź usuwająca trądzik grudkowy ( peelingu kwasowego nie wykonuje się w fazie zapalnej trądziku). kwasy mają również działanie uszczelniające naczynia i likwidujące rumień, niektóre z nich świetnie radzą sobie nawet z trądzikiem różowatym, nie powodując przy tym żadnych podrażnień. Aplikowane na skórę, wyrównują jej koloryt i sprawiają że cera nabiera blasku. Skóra palacza, skóra szara i zmęczona po przebytych chorobach lub przesileniu atmosferycznym również kwalifikuje się świetnie do peelingu kwasami. Zabiegi te, jak wszelkie inne zabiegi kosmetyczne pielęgnacyjne należy wykonywać w serii. Jeśli myślicie że jeden zabieg wystarczy i zdziała cuda to nic mylnego. zabiegi kwasami należy wykonywać w odstępie 7 lub 10 dni i uczęszczać na nie regularnie. Tylko wtedy Skóra będzie miała szansę na odbudowę i spektakularne oczyszczenie. Pomyślcie o tym teraz, gdyż jesień to najlepszy moment.
Czyli poranne i wieczorne usuwanie zanieczyszczeń, makijażu i innych czynników wpływających na zanieczyszczenie skóry. innym sposobem oczyszczania twarzy jest oczyszczanie mechaniczne lub manualne w salonie kosmetycznym. Istnieje też trzy rodzaje oczyszczania twarzy czyli oczyszczanie kwasami.
Oczyszczanie skóry kwasami to profesjonalny peeling, do wykonania którego używa się różnych rodzajów kwasów. Kwasy osłabiają wiązania międzykomórkowe w martwej warstwie naskórka co pozwala na jego złuszczanie. Dzięki takiemu bilingowy skóra pozbawiona jest martwych komórek, zanieczyszczeń, oczyszczone zostają pory dzięki czemu skóra może oddychać i lepiej wchłaniać substancje odżywcze. Niestety, peeling kwasami wiąże się z tym, że skóra staje się bardziej podatne na podrażnienia. Z tego względu peelingi kwasami należy więc wykonywać porą jesienną lub wczesną wiosną, gdy nie jesteśmy narażeni na ostre słońce ani na ujemne temperatury. u zdrowej osoby naskórek odbudowuje się w ciągu 28 dni, tak więc po skończonej kuracji po miesiącu nasza skóra jest zupełnie bezpieczna.
Profesjonalne oczyszczanie kwasami powoduje złuszczenie martwej warstwy naskórka a co się z tym wiąże jego odbudowę, kwasy przenikają też w głąb skóry właściwej gdzie stymulują kolagen do odbudowy Oraz przebudowy. Kwasy mogą być z powodzeniem stosowane jako terapia: odmładzająca, redukująca lub usuwająca przebarwienia, redukująca bądź usuwająca trądzik grudkowy ( peelingu kwasowego nie wykonuje się w fazie zapalnej trądziku). kwasy mają również działanie uszczelniające naczynia i likwidujące rumień, niektóre z nich świetnie radzą sobie nawet z trądzikiem różowatym, nie powodując przy tym żadnych podrażnień. Aplikowane na skórę, wyrównują jej koloryt i sprawiają że cera nabiera blasku. Skóra palacza, skóra szara i zmęczona po przebytych chorobach lub przesileniu atmosferycznym również kwalifikuje się świetnie do peelingu kwasami. Zabiegi te, jak wszelkie inne zabiegi kosmetyczne pielęgnacyjne należy wykonywać w serii. Jeśli myślicie że jeden zabieg wystarczy i zdziała cuda to nic mylnego. Zabiegi kwasami należy wykonywać w odstępie 7 lub 10 dni i uczęszczać na nie regularnie. Tylko wtedy Skóra będzie miała szansę na odbudowę i spektakularne oczyszczenie. Pomyślcie o tym teraz, gdyż jesień to najlepszy moment.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi