<< >> wszystkie blogi

Absurdalny blog o wszystkim i niczym

Zdrowie, uroda, moda, przepisy i opowiastki

Korzyści zdrowotne wynikające z komosy ryżowej

2018-06-18 12:08:45 · Skomentuj
Całe ziarna, takie jak komosa ryżowa, dostarczają niezbędnych witamin , minerałów i błonnika. Pomagają one w regulacji układu trawiennego i zapewniają pełnię i zadowolenie.

Natomiast makarony, biały ryż i biały chleb dostarczają prostych węglowodanów, które są szybko trawione, ale niewiele wpływają na wartość odżywczą.

Jakie są przyczyny zawrotów głowy?

2018-06-18 11:58:21 · Skomentuj
Niektórzy opisują zawroty głowy jako uczucie pustki w głowie, podczas gdy niektórzy twierdzą, że jest to poczucie ruchu, zarówno samych siebie, jak i otaczającego ich świata.


Inna grupa może twierdzić, że zawroty głowy są uczuciem niezrównoważenia, podczas gdy inni mogą mieć problem z opisaniem go jako coś innego niż zwykłe zawroty głowy.

Co to jest półpasiec?

2018-06-13 12:28:00 · Skomentuj

Fakty


Półpasiec jest spowodowany przez ten sam wirus, który powoduje ospę wietrzną. Jeśli kiedykolwiek chorowałeś na ospę wietrzną (zazwyczaj w dzieciństwie), wirus ten cicho ukrywa się w korzeniach twoich nerwów. Może reaktywować się i powodować bolesną wysypkę na skórze.

11 niesamowitych korzyści kurkumy i kurkuminy

2018-05-29 10:46:00 · Skomentuj
Kurkuma
Korzyści zdrowotne związane z kurkumą obejmują zwalczanie stanu zapalnego, neutralizację wolnych rodników, zatrzymywanie krzepnięcia krwi, poprawę zdrowia serca, wspomaganie zdrowej skóry, zmniejszanie ryzyka raka i zwalczanie chorób Alzheimera. Inne korzyści obejmują leczenie zapalenia stawów, poprawę trawienia, wspomaganie zdrowia wątroby i zwalczanie grzybów i wirusów.
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Statsy bloga
  • Postów: 4
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 4458

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi