< > wszystkie blogi

Jak zostać domowym barmanem.

Pyszny blog barmański

Pomysł na ciekawą randkę? Zrób COSMOPOLITAN

21 czerwca 2021
Od wielu lat faceci zadają sobie to samo pytanie: Co sprawi, że nasza randka będzie wyjątkowa?

Ciekawy film w kinie? A może podczas zamkniętych atrakcji został tylko spacer lub uroczy wieczór w domu przy winie. Restauracja, czy może wspólne gotowanie.

Tak tak, czemu nie. Tylko, że to wszystko już było. Ciągle ten sam odgrzewany kotlet.

Dlatego dziś wyjątkowo nie namawiam do pójścia do baru na drinka. Dziś chce pokazać, jak w łatwy sposób sam możesz wykorzystać ciekawy pomysł na randkę. Otóż zabaw się w prywatnego barmana i stwórz fantastyczny koktajl jakim jest COSMOPOLITAN.

https://youtu.be/fVHAarkjqWQ
Pamiętaj, że nie musisz mieć wszystkich elementów, które przestawiłem w filmie. Możesz zamienić rodzaj szkła, cytrynówkę na wódkę cytrynową i tym podobne. Twoje starania i tak będą docenione. Pomysłowa randka na każdym etapie znajomości. Pomyśl ile ciekawych rzeczy możesz spróbować podczas takiego zaplanowanego wieczoru z koktajlami. Możesz kupić nowe alkohole, sezonowe owoce. Ugotować jakiś smaczny syrop cukrowy na przykład z trawy cytrynowej (bo zazwyczaj będzie nieźle łączył z większością koktajli ). No i wiele sprzętów profesjonalnego barmana możesz zastąpić domowymi przedmiotami takimi jak : Słoik jako szejker, łyżką to łyżka, przydadzą się jeszcze sitko, wyciskarka do soków, nożyk, zester i zestaw gotowy.


Tu masz łatwy przepis na syrop:


Jeśli chcesz zrobić własną cytrynówkę, to skorzystaj z mojej metody:
https://youtu.be/ZXrsC8gAeko
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi