<< >> wszystkie blogi

Moje podróże

- te małe i te duże

Najciekawsze festiwale Małopolski

2019-06-25 11:06:00 · Skomentuj
Województwo małopolskie to tereny, które mogą poszczycić się wyjątkowym krajobrazem oraz przyrodą i naturą. Zróżnicowane ukształtowanie obszaru, pozwala cieszyć się niesamowitymi widokami, jak również spędzać niezapomniane chwile na łonie natury. Władze terenów małopolskich dbają również o kulturę i zachowanie tradycji, powstałych na tych terenach organizując różnorodne festiwale i imprezy tematyczne. Festiwale w Nowym Sączu to świetna okazja do poznania kultury i ukształtowania miasta i jego okolic, jak również aktywne spędzenia czasu ze znajomymi. Jednym z ciekawych i atrakcyjnych imprez jest Święto Dzieci Gór 2019. Czym jest festiwal? Jakie atrakcje przedstawione będą podczas zabawy?

Podróżowanie taksówką

2019-06-13 12:34:00 · Skomentuj
Już na wstępie warto zauważyć, że określenie "podróżowanie taksówką" jest określeniem błędnym, ponieważ pasażerowie nie wybierają się w daleką drogę tym środkiem komunikacji. Taki wyjazd, na przykład na wakacje, byłby zbyt kosztowny, natomiast jeśli chodzi o korzystanie z taksówek w celu dojazdu z punktu A do punktu B w danym mieście to jest jak najbardziej stosowany przez dużą rzeszę mieszkańców. Taksówka jest dużo szybsza niż na przykład autobus i przemieszczając się nią możemy dojechać bezpośrednio do miejsca docelowego, nie musimy do niego dochodzić na własnych nogach z przystanku.

Podróżowanie dawniej i dzisiaj

2019-06-07 19:16:00 · Skomentuj
Człowiek podróżował od dawien dawna, a do tego celu służyły mu różna sposoby podróżowania. W najbardziej odległych czasach podstawowym sposobem przemieszczania się na znaczne odległości była siła jego własnych mięśni nóg. Dzięki sprawnym i wysportowanym nogom ludzie przemieszczali się na bardzo dalekie odległości. Obecnie bardzo powszechna jest podróż pociągiem czy autostopem.


Jedyne takie piękno, które dają Bieszczady

2019-06-03 11:55:42 · Skomentuj
Jedno jest pewne - nigdy nie wybieramy się w daleką podróż ot tak, po pstryknięciu palcami. Każdy musi starannie przemyśleć cel swojej wycieczki i koszty, na jakich poniesienie go stać. Nikt też nie ma zamiaru nudzić się na wyjeździe.

Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Linki
Statsy bloga
  • Postów: 4
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 856

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi