<< >> wszystkie blogi

Skuteczne mycie elewacji

2019-07-02 17:05:53 · Skomentuj
Elewacja, jak wszystko zresztą, co jest wytworem ludzkich rąk, wymaga systematycznego czyszczenia. Nie wszędzie systematyczność ta oznacza dokładnie taki sam przedział czasowy. Są bowiem miejsca, gdzie elewacja narażona jest na mniej zanieczyszczeń i takie, gdzie brudzi się często. Bez względu jednak na lokalizację, czyszczenie nas nie minie, jeśli zależy nam na tym, aby elewacja wyglądała zawsze świeżo i elegancko.

Masaż Shantala - jak i po co go wykonywać?

2019-06-13 09:38:00 · Skomentuj
Masaż shantala znany jest od wieków. Technika ta wywodzi się już od czasów starożytności i jest chętnie praktykowana przez spore grono rodziców. Masaż ma bardzo korzystny wpływ na rozwój niemowląt, gdyż między innymi łagodzi bóle brzucha związane z kolkami, gwarantuje spokojny i zdrowy sen a niekiedy również pozytywnie wpływa na apetyt dziecka. Korzyści z masażu shantala są ogromne, szczególnie gdy jest on wykonywany regularnie i umiejętnie.

Zdrowe odżywianie - dieta pudełkowa

2019-06-11 10:06:00 · Skomentuj
Coraz więcej osób dba o swoją sylwetkę i zwraca znaczną uwagę na to co je. Ze względu na różne choroby cywilizacyjne lekarze zalecają stosowanie odpowiedniej diety, która ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Odpowiednia dieta chroni przed różnymi chorobami, takimi jak cukrzyca, miażdżyca, czy nadciśnienie. Wśród osób zapracowanych, które nie mają czasu na samodzielne komponowanie i przygotowywanie potraw stale rosnącą popularnością cieszy się dieta pudełkowa.

Brelok do kluczy - prezent idealny?

2018-11-28 11:04:00 · Skomentuj
Kiedy zbliżają się urodziny lub imieniny bliskiej osoby, większość z nas zawsze ma problem z kupieniem odpowiedniego prezentu. Chcielibyśmy podarować jej coś praktycznego, ale jednocześnie oryginalnego. A gdy jest to najbliższa nam osoba, chcemy by mogła mieć ten podarunek zawsze przy sobie. Ale co by to mogło być? Najlepiej jakiś elegancki, a jednocześnie pomysłowy drobiazg.

Zabezpiecz swój telefon

2018-09-18 13:56:00 · Skomentuj
Dziś już niemal wszyscy Polacy posiadają swój własny telefon komórkowy. Minęły czasy, gdy było to urządzenie przeznaczone jedynie do odbierania i wykonywania rozmów telefonicznych. Dziś komórki przechowują wrażliwe informacje na nasz temat. Są pełne intymnych zdjęć, prywatnych wiadomości, haseł do naszych profilów społecznościowych. Utrata telefonu to nie tylko strata pieniędzy jakie był warty, przede wszystkim to utrata ważnych dla nas plików i informacji, które nie powinny nigdy wpaść w niepowołane ręce.
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Statsy bloga
  • Postów: 5
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 3352

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi