< > wszystkie blogi

Czy wypożyczenie samochodu na wycieczkę to dobry pomysł?

26 luty 2019
Często wyjeżdżam na wypady poza miasto by się zrelaksować i zwiedzić atrakcyjne miejsca w Polsce. Uroki wsi, zabytków i rozrywek na powietrzu to piękne co reprezentuje nasz kraj. Pielęgnowane zabytki przez potomków do dziś są wspaniałą atrakcją dla par jak i rodzin z dziećmi.


Wypożyczalnia samochodów

Wyjeżdżając poza miasto często lubię podróżować samochodem ale wolę go wypożyczyć niż pojechać swoim prywatnym samochodem. Przy wynajmie auta jest możliwość wykupu całości ubezpieczenia tzn. podstawowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej jak i autocasco czyli dobrowolnego ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od zdarzeń losowych, które mogą się przytrafić każdemu np. nie z naszej winy ktoś nas stuknie czy też spadnie grad lub zastanie nas śnieżyca.

Usługa autocasco w wypożyczalni samochodów

W momencie gdy mamy wypadek na wakacjach czy też wyjeździe weekendowym takie ubezpieczenie autocasco, które zapewnia nam wypożyczalnia samochodów spowoduje bezproblemową pomoc drogową, która zabezpieczy miejsce zdarzenia, a my nie ruszając samochodu i czekając na pojazd zastępczy od wypożyczalni, który przyjedzie za około dwie godziny mamy pewność, że laweta będzie pokryta z ubezpieczenia i my nie poniesiemy dodatkowych kosztów.

Inne korzyści z wynajmu samochodu

Przy wypożyczeniu samochodu mamy możliwość również wypożyczyć foteliki dla najmłodszych podróżujących osób z nami na wymarzony i spokojny weekend lub dłuższe wakacje. To jest bardzo wygodne dla nas, a także bezpieczne i bezproblemowe nie musimy się o nic martwić wszystko jest zapisane w umowie wynajmu samochodu jak i numery telefonów w razie potrzeby i zaczerpnięcia informacji. Oczywiście po powrocie samochód należy umyć i doprowadzić do stanu w jakim go zabraliśmy z wypożyczalni. Musi być czysty w środku i na zewnątrz dodatkowo trzeba samochód zatankować i oddać go z pełnym bakiem paliwa odpowiedniego do rodzaju silnika auta.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Autor
O blogu
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi