<< >> wszystkie blogi

Wizyta u psychologa lub psychoterapeuty

2019-12-02 16:28:08 · Skomentuj
Psycholog jest to osoba wykonująca zawód zaliczany do zawodów zaufania publicznego. Zawód cieszący się w Polsce i na świecie dużym autorytetem. Jest to zawód zaliczany do zawodów medycznych, gdyż zajmuje się leczeniem ludzkiej psychiki. Prostowaniem tego w psychice ludzkiej, co zostało zaburzone, zdeformowane, wypaczone. Psycholog nie wypisuje recept, lecz przy pomocy rozmowy stara się pomóc pacjentowi.

Czy wypożyczenie samochodu na wycieczkę to dobry pomysł?

2019-02-26 11:16:20 · Skomentuj
Często wyjeżdżam na wypady poza miasto by się zrelaksować i zwiedzić atrakcyjne miejsca w Polsce. Uroki wsi, zabytków i rozrywek na powietrzu to piękne co reprezentuje nasz kraj. Pielęgnowane zabytki przez potomków do dziś są wspaniałą atrakcją dla par jak i rodzin z dziećmi.

Awaria samochodu i co teraz?

2019-01-31 10:48:14 · Skomentuj
Kiedy niespodziewanie nastąpi awaria auta, a my sami nie jesteśmy w stanie dojechać do mechanika, z ratunkiem przychodzi pomoc drogowa. W obecnych czasach pomoc drogowa, często posiada także własnych mechaników, którzy pomogą zdiagnozować i naprawić usterkę.


Autor
O blogu
  • Od zawsze przydarza mi się wiele niestandardowych przygód. Chciałbym je zebrać w jednym miejscu, aby nigdzie nie zaginęły.
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Linki
Statsy bloga
  • Postów: 3
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 2206

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi