<< >> wszystkie blogi

Fotowoltaika okiem Dominiki

Może spróbujesz razem ze mną naprawiać świat?

Energia ze słońca, czy warto w nią inwestować?

2020-06-08 13:15:00 · Skomentuj
W ostatnim czasie coraz popularniejsze staje się montowanie instalacji fotowoltaicznych w domu. Pozwala to oszczędzić na rachunkach za prąd, a jednocześnie przyczyniamy się do dbania o środowisko. Energia ze słońca to dobra inwestycja na długie lata. Dzięki niej sporo zaoszczędzimy na prądzie. Powstają również domy w stu procentach zasilane energią pochodzącą ze słońca. Ich cena jest nieco wyższa od zwykłych domów, gdyż ma to związek z ceną instalacji fotowoltaicznej. Jednak później sporo zaoszczędzimy na rachunkach. Dodatkowym plusem tego rozwiązania jest niezależność energetyczna. W razie awarii sieci nie zostaniemy pozbawieni prądu.

Jak wykorzystać energię ze słońca?

2020-06-06 13:11:00 · Skomentuj
Proekologiczne podejście do tematu energii jaką można pozyskać samodzielnie, coraz częściej przejawia się w naszym życiu. Jeśli tylko możemy coś zrobić dla świata, aby był lepszy, czemu nie? Trzeba wspierać środowisko, aby zostawić je w jak najlepszym stanie dla kolejnych pokoleń. Przy niektórych rozwiązaniach mamy możliwość, aby zaoszczędzić również nasze własne pieniądze, dokonując pewnych, wcale nie tak kosztownych inwestycji. Jakie są więc możliwości, aby połączyć dbanie o środowisko ze wsparciem naszego portfela?

Rodzaje i wykorzystanie energii odnawialnej

2020-06-04 12:46:41 · Skomentuj
Nowoczesne rozwiązania technologiczne dają możliwość wykorzystywania odnawialnej energii, dzięki czemu proces ten jest bardziej przyjazny dla środowiska. Wiele z tych metod dostarczania energii minimalizuje koszty, jak również pozwala zaoszczędzić czas pracy oraz nakładu pracy.


Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Linki
Statsy bloga
  • Postów: 3
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 371

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi