< > wszystkie blogi

uShaka Marine World

6 sierpnia 2019
Oceanarium na Durban Point - wg moich danych z rana 5. największe akwarium na świecie, wg danych z wieczora 7, ale to nie ważne - ważne jest to, że to jest zajezacne oceanarium!A na koniec wideosuplement - życie w akwariach w ruchu, fragmenty pokazu z delfinami, kilka słów ode mnie i wyątkowo mizerny dźwięk zapewniany przez m. in. kazachskie dzieci.Praca marzeń - odkurzanie dna Pompa zasysa wodę i syf, a potem zatrzymuje nieczystości na filtrach i wypuszcza wodę z powrotem do zbiornika.Cykl rozmnażania meduz - aż rozszerzona matura z biologii mi się przypomniałaMoim skromnym zdaniem plastikowy szkielet we wraku na dnie zbiornika z rekinami byłby świetnym uzupełnieniem wystawy

Centrum stresowania ryb:Oraz "Gdzie jest Nemo?" wersja onlive!JadłbymA tu zdjęcie z akwarium oświetlonego światłem UV, ażeby podkreślić uroki bioluminescencji co poniektórych stworzeń. Tu na ten przykład mamy coś.

Byłem też na pokazach z delfinami - fajne. Tutaj fota basenu, a na koniec wideosuplement zawierający skaczące flipery.Jedyne pingwiny w mieście:I lista ryb, które da się złowić na naszym wybrzeżu - niektórzy nawet próbują i na plaży bez problemu można spotkać zapalonych wędkarzy.I obiecane wideo:

https://www.youtube.com/watch?v=yrz8pQMw1nU
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi